Tanie Macintoshe dla studentów

Polski oddział Apple Computer rozszerzył swoją ofertę skierowaną do jednostek edukacyjnych także na klientów indywidualnych, będących uczniami lub studentami.

Do chwili obecnej z ofert zakupów edukacyjnych mogły korzystać wyłącznie instytucje edukacyjne: szkoły i wyższe uczelnie wszystkich szczebli, fundacje edukacyjne i stowarzyszenia, a także instytuty naukowo-badawcze. Wobec dużego zainteresowania także ze strony klientów indywidualnych, Apple postanowił wprowadzić do sprzedaży specjalny model komputera Power Mac G4, w cenie o 20% niższej od ceny rynkowej.

Z oferty mogą skorzystać - poza wymienionymi już instytucjami edukacyjnymi – wyłącznie osoby indywidualne, które przedstawią dokumenty potwierdzające "status edukacyjny". Oznacza to, że klienci powinni przy zakupie wypełnić kartę deklaracji o edukacyjnym przeznaczeniu sprzętu oraz przedstawić ważny dokument potwierdzający, że klient jest uczniem, studentem, nauczycielem szkolnym lub akademickim, pracownikiem instytucji naukowo-badawczej, itp.

Oferta ważna jest do końca czerwca i można z niej skorzystać dokonując zakupu wyłącznie bezpośrednio w salonach Apple IMC Poland w Warszawie i we Wrocławiu. Zamówienia/rezerwacji sprzętu można dokonywać za pośrednictwem strony internetowejhttp://www.apple.com.pl/pm733/. Oprócz sprzętu Apple można za pośrednictwem tej strony zamówić wersje edukacyjne oprogramowania.

Więcej informacji:

http://www.apple.pl