Tanie gry na Androida, czyli nowe Humble Mobile Bundle

Ekipa stojąca za rozwojem Humble Bundle idzie za ciosem. Po zrealizowaniu akcji z Warner Bros Games i udostępnieniu sklepu Humble Store przyszła kolej na kolejną odsłonę Humble Mobile Bundle. Znów gracze z całego świata mogą za niewielkie pieniądze kupić ciekawe gry na Androida i przy okazji wesprzeć organizacje charytatywne.

W najnowszej, trzeciej już edycji Humble Mobile Bundle znów kupić gry na Androida. Jeśli użytkownik zdecyduje się zapłacić za całość przynajmniej symbolicznego dolara, to na jego urządzenie trafią takie tytuły jak Epoch, rymdkapsel, SpellTower oraz debiutujący dopiero Swordigo. Dla osób, które wesprą akcję kwotą wyższą niż 5 dolarów i sześć centów udostępnione zostaną także Ridiculous Fishing oraz Kingdom Rush.

Humble Bundle to cykliczna akcja, w której gracze mogą bardzo tanio kupić gry i sami wybierają, ile chcą za nie zapłacić. Oprócz tego możliwe jest nawet wybranie za pomocą wygodnych suwaków, ile z wpłaconej kwoty trafi na konto twórców, a ile zostanie przekazane organizatorom akcji i wspieranym przez nich akcjom charytatywnym. Z początku grami były to multiplatformowe tytuły Indie, ale później pojawiły się też edycje Humble Bundle z grami wyłącznie na platformę Steam, Origin lub właśnie gry na Androida.

Tanie gry na Androida, czyli nowe Humble Mobile Bundle

Humble Android Bundle 3

Humble Bundle wystartowało również ze swoim własnym sklepem z grami, jakim jest Humble Store, ale tam promocje chociaż się zdarzają, to nie są już tak atrakcyjne jak w cyklicznej akcji. Ta na szczęście jak widać jest cały czas kontynuowana.

Zobacz również:

  • Android 12 specjalnie dla graczy. Globalny tryb Gaming Mode w drodze