Tanie wydruki od Kodaka

Firma Eastman Kodak Company przedstawiła wyniki niezależnych testów kosztów wydruku w przypadku korzystania z rozwiązań różnych producentów. Zgodnie z analizą, przeprowadzoną przez QualityLogic Inc. najbardziej oszczędne okazały się drukarki... Kodaka z serii EasyShare All-in-One, które pozwalają klientowi na zaoszczędzenie nawet do 50 procent na wszystkich wydrukach.

Kodak EasyShare 5300 All-in-One

Kodak EasyShare 5300 All-in-One

Firma Kodak twierdziła do tej pory, że jej drukarki z serii EasyShare All-in-One zapewniają klientowi oszczędności sięgające 50 procent na wszystkich wydrukach. Aby to potwierdzić zleciła organizacji QualityLogic Inc. (zajmującej się kontrolą jakości) przeprowadzenie badań wydajności jednej ze swoich drukarek. W laboratorium wzięto pod lupę model EasyShare 5300 All-in-One oraz dwanaście innych modeli konkurencji. Podczas testów (w kolorze i w trybie mono) skorzystano z norm ISO 24711, 24712 i 19752.

Opierając się na uzyskanych wynikach badań firma Kodak przeprowadziła analizę kosztów druku jednej strony, która potwierdziła, że urządzenia Kodaka z linii EasyShare AIO pozwalają na wydrukowanie większej liczby stron na każdych pięciu centach zainwestowanych w atrament (ma to prowadzić do oszczędności sięgających 50 procent na wszystkich wydrukach - dokumenty, zdjęcia).

Informacja prasowa