Taniec w wersji "massive"

Acclaim Games przygotowuje projekt, który powinien zainteresować wszystkich znudzonych kolejnymi tytułami z siekaniem, zabijaniem i strzelaniem w rolach głównych. DANCE! ma być sieciówką, która pozwoli graczom na... wspólny taniec. Czy tytuł zastąpi użytkownikom weekendowe wypady do klubów?

Taniec w wersji "massive"
DANCE! zapowiadana jest jako gra, w której dzięki umiejętnemu wykorzystaniu figur tanecznych będziecie mogli bawić się i rywalizować z przyjaciółmi.

Jak zapowiadają autorzy, rozgrywce towarzyszyć będzie oszałamiająca liczba piosenek i utworów najbardziej znanych artystów.

Zabawę zaczniecie od szczegółowej kreacji swojej postaci. Będziecie mogli skonfigurować m.in. jej płeć, wygląd, ubiór oraz cechy charakteru.

Gracze otrzymają możliwość łączenia się w pary i drużyny taneczne. Jako zespół będą tworzyć zaawansowane układy i rywalizować o miano najlepszego zespołu w świecie gry. Nie zabraknie także szerokich możliwości kontaktów interpersonalnych. Autorzy przewidzieli np. możliwość, że gracze zakochają się, zostaną parą, aż wreszcie - wezmą ślub.

Więcej informacji o tytule pod tym adresem.