Tańszy iPhone 5C pojawi się wkrótce na rynku. 539 euro za tak stary sprzęt to jednak za dużo...

18 marca na rynku pojawi się tańszy iPhone 5C wyposażony w 8 GB wewnętrznej pamięci - wynika z materiałów, które "wyciekły" właśnie do Sieci.

Smartfon iPhone 5C zawiódł wiele osób, które liczyły na to, że będzie on oferowany w atrakcyjnej cenie. Tymczasem za jego tańszą, 16-gigabajtową wersję trzeba zapłacić 2499 złotych. Smartfon ten sprzedaje się więc słabo. Serwis DigiTimes przekonywał nawet niedawno, że w magazynach leży jeszcze podobno 3 miliony egzemplarzy kolorowych plastikowych iPhone'ów.

Apple iPhone 5C 8 GB?

W Sieci pojawił się jednak właśnie materiał sugerujący, że Apple zamierza powalczyć o konsumenta przygotowując bardziej przystępną cenowo wersję iPhone'a 5C, która miałaby być wyposażona w 8 GB pamięci wewnętrznej. Mowa tutaj o poniższym zdjęciu pudełka:

Tańszy iPhone 5C pojawi się wkrótce na rynku. 539 euro za tak stary sprzęt to jednak za dużo...

Źródło: Engadget.com

Ponadto do Sieci "wyciekła" dokumentacja niemieckiej sieci O2, w której możemy przeczytać, że iPhone 5C w wersji 8 GB pojawi się w jej ofercie 18 marca, czyli już jutro. Co do ceny, miałaby być ona niższa o 60 euro od 16-gigabajtowej wersji urządzenia (599 euro). 539 euro za sprzęt sprzed półtora roku (iPhone 5C w zasadzie nie różni się od iPhone'a 5 poza tym, że ma gorszą obudowę) to jednak chyba nie jest zbyt atrakcyjna oferta...

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [3.12.2021]
  • iPhone 13 w nowych kolorach! Znamy je z poprzednich modeli
  • Amazon.pl - najlepsze promocje/oferty/wyprzedaże [3.12.2021]