Tańszy wariant Redmi Note 8 Pro z 4 GB RAM'u w drodze

Chcesz kupić Redmi Note 8, ale nie potrzebujesz 6 GB lub 8 GB RAM'u? Xiaomi szykuje wariant specjalnie dla Ciebie.

Smartfony z serii Redmi Note zawsze stają się hitami sprzedażowymi. W naszym kraju furorę zrobił model Xiaomi Redmi Note 4, który pojawił się w naszym kraju w 2017 roku. To właśnie wtedy Xiaomi powoli pojawiało się na europejskim rynku, a klienci znad Wisły szybko docenili dużego, dobrze wyposażonego smartfona sprzedawanego w przystępnej cenie.

Tańszy wariant Redmi Note 8 Pro z 4 GB RAM'u w drodze

Od tego czasu minęły prawie trzy lata, a w Polsce pojawiło się mnóstwo innych modeli Xiaomi i Redmi. Nie zmienia to faktu, że polscy konsumenci nadal darzą ogromną sympatią modele Redmi Note. Świetnym tego przykładem jest bardzo dobra sprzedaż testowanego przez nas jakiś czas modelu Redmi Note 7.

Najnowszy przedstawiciel serii - model Redmi Note 8 Pro jest droższy (jego cena zaczyna się od 1099 zł), ale oferuje świetne parametry techniczne oraz posiada NFC, którego brakowało w Redmi Note 7.

Xiaomi projektując model z Pro w nazwie postanowiło zastosować 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci masowej. Niestety zabrakło bardziej przystępnej cenowo wersji z 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB wbudowanej pamięci masowej.

Redmi Note 8 Pro mimo dumnego zwrotu "Pro" w nazwie jest typowym średniakiem, a większość konsumentów kupujących sprzęt wyceniany na nieco ponad 1000 zł nie potrzebuje topowych podzespołów.

Tańszy wariant Redmi Note 8 Pro z 4 GB RAM'u w drodze

Źródło: 91mobiles.com

Wszystko wskazuje na to, że Xiaomi wprowadzi na rynek tańszą wersję Xiaomi Redmi Note 8 Pro z 4 GB pamięci operacyjnej. Uboższy wariant otrzymał niedawno certyfikat TENAA. Jak widać na powyższym obrazku urządzenie o numerze modelu M1906G7T wyposażone zostało w 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym jest to taki sam Redmi Note 8 Pro, jaki dostępny jest w Polskich sklepach.

W chwili obecnej nie wiadomo kiedy zadebiutuje tańszy wariant Redmi Note 8 Pro, ani czy będzie dostępny w sprzedaży w naszym kraju. Podejrzewamy, że jeżeli Xiaomi zdecyduje się na wprowadzenie tego modelu do sprzedaży w Polsce to jego cena detaliczna wynosić będzie mniej, niż 1000 zł. Dzięki atrakcyjne wycenie Redmi Note 8 Pro w wersji z 4 GB RAMu może stać się konkurencją dla Redmi Note 7, który kosztuje obecnie 799 zł. Trzeba jednak pamiętać, że tańszy model nie posiada NFC, które jest bardzo popularne w naszym kraju.

Źródło: 91mobiles.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących