Targeo.pl z mapą dróg budowanych i planowanych

W serwisie Targeo.pl możemy sprawdzić nie tylko aktualną mapę polskich dróg, ale i podejrzeć drogi w budowie i w fazie planowania.

Najnowsza mapa Polski może być przydatna nie tylko dla planujących podróż kierowców. Również inwestorzy czy mieszkańcy danych terenów mogą sprawdzić jak będą przebiegały trasy planowanych lub znajdujących się w budowie dróg. Udogodnieniem jest automatyczna aktualizacja mapy, dzięki której trasy w budowie zmienią się w drogi gotowe do użytku od razu w dniu planowanej daty otwarcia. Dotyczy to m.in. nowego odcinka A4 koło Rzeszowa, trasy S74 w pobliżu Kielc czy Mostu Północnego w Warszawie.

Rafał Mikołajczak prezes Indigo, operatora serwisu Targeo.pl, ocenia: Postanowiliśmy zrobić krok dalej niż szybka i częsta aktualizacja map uwzględniająca nowootwierane odcinki dróg. Dodaliśmy do naszych map drogi znajdujące się w końcowej fazie budowy, co pozwoli na ich natychmiastowe uruchomienie w momencie oddania do użytku.

Kierowcy wyznaczający trasę przy użyciu serwisu Targeo.pl, ominą korki, roboty budowlane i czasowe blokady. Mapa przetwarza w czasie rzeczywistym wszystkie dane o zdarzeniach i  natężeniu ruchu na drodze.

Użytkownicy korzystający zarówno z  Targeo jak i AutoMapy powinni być zadowoleni. Po wyznaczeniu trasy podróży w serwisie mapowym Targeo.pl, można wyeksportować ją bezpośrednio do systemu nawigacji GPS.