Targi E3 Media and Business Summit rozpoczęte!

W Santa Monica rozpoczęły się targi E3 Media and Business Summit. Impreza od dawna wzbudza spore kontrowersje. Wielu graczom, wydawcom i dziennikarzom nie podoba się przekształcenie bogatego Electronic Entertainment Expo w szereg konferencji, jakimi są de facto E3 Media and Business Summit. Organizatorzy odbijają piłeczkę twierdząc, że mniej znani producenci wreszcie otrzymali możliwość zaprezentowania swoich dzieł. Jak jest w rzeczywistości?

Ubiegłoroczna decyzja o przekształceniu Electronic Entertainment Expo w E3 Media & Business Summit 2007 zelektryzowała całą branżę gier komputerowych. Wiele osób nie mogło pogodzić się z zapowiedzią "nowych" targów - bez boothbabes, bogatych stoisk, pokazów i świateł.

Firma The Entertainment Software Association odpowiedzialna za organizację imprezy pozostała jednak nieugięta. Dowodem jest E3 Media & Business Summit 2007, które właśnie się rozpoczęło. Impreza potrwa do 13 lipca (piątek).

Konferencja Microsoftu. Źródło: GamePro

Konferencja Microsoftu. Źródło: GamePro

Od teraz, do tego czasu, będziemy informować Was o wszelkich nowościach, jakie pojawiły się na targach. Czas na własne oczy przekonać się czy decyzja o zmianie charakteru E3 była trafiona...