Targi E3 wracają do Los Angeles

Po bardzo chłodno przyjętej tegorocznej edycji targów Electronic Entertainment Expo organizatorzy postanowili wrócić do źródeł. Oznacza to powrót do Los Angeles i zmniejszenie gabarytów.

Dziennikarze powinni powoli szykować swoje walizki. W roku 2008 aby dotrzeć na targi E3 będzie ich znów czekać długa droga do Los Angeles. Najbliższe targi odbędą się na powrót w Los Angeles Convention Center. Data E3 została już oficjalnie wyznaczona - 15-17 lipca 2008.

Targi E3 wracają do Los Angeles

Zmiana miejsca na "stare śmiecie" jest odpowiedzią na niezadowolenie poprzednią imprezą. Przybyłe do Santa Monica media miały wiele uwag co do organizatorów, między innymi za złe rozplanowanie targów.

Zobacz również:

  • E3 2023 anulowane, ale czy to źle? Te 5 wydarzeń sprawi, że zapomnisz o kultowych targach dla graczy

Teraz wszystko ma być po staremu. Organizatorzy wyszli z założenia, że stara, dobrze znana lokalizacja nie może się nie spodobać. Dzięki temu zainteresowani będą też wiedzieć czego się spodziewać. Organizatorzy nie zrezygnowali oczywiście z systemu zaproszeń i wstępu jedynie dla przedstawicieli mediów. Plotki głoszą jednak, że tym razem będą one ostrożniej przydzielane.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: