Targi IFA 2011 w Berlinie - na co postawili producenci RTV w tym roku?

IFA w Berlinie to wielkie targi i wielkie emocje. To właśnie tutaj producenci pokazują to, co mają najlepszego, przedstawiając zarówno urządzenia które już w tym roku trafią do sklepów, jak i innowacyjne technologie, które dopiero za kilka lat zmienią nasze życie. Jak było w tym roku?

IFA 2011 w Berlinie

Targi IFA w Berlinie to najważniejsze targi elektroniki użytkowej w Europie. To tutaj wszyscy liczący się producenci pokazują co mają najlepszego w swojej ofercie na najbliższy rok. W 2009 roku głównym motywem były telewizory LED LCD, w 2010 roku targi całkowicie zdominowała technologia 3D w telewizorach. A jak jest w tym roku?

Wciąż chyba wiodącym motywem było 3D - ale nie tak wyraźnie jak w poprzednim roku, a to co pokazywali producenci było bardziej zróżnicowane. Samsung zrezygnował z promocji 3D i postawił głównie na Smart TV i mobilną rewolucję, Sharp skupił się na wielkich ekranach i wielkich rozdzielczościach oraz nadchodzących mistrzostwach Europy w 2012 roku. Toshiba postawiła na 3D bez okularów, a ofertę LG zdominowało pasywne telewizory Cinema 3D. Philips postawił głównie na wyrafinowane głośniki i sprzęt audio, a Sony i Panasonic skupiły się na wymyślnych kamerach i urządzeniach 3D. Tymczasem Hannspree zaproponował osobliwe technologiczne zoo... To w wielkim skrócie. - jeżeli chcecie wiedzieć więcej zapraszam do przeczytania artykułu w poniżej.

Pełna relacja z IFA 2011 - znajdziecie ją w poniższym linku:

Relacja z IFA 2011 w Berlinie - co producenci RTV przygotowali nam w tym roku?

Obejrzyj też galerię Miss IFA 2011 - najpiękniejsza kobieca twarz targów w Berlinie.