Targi IFA : Sharp prezentuje swój najcieńszy telewizor hi-end (wersja oryginalna)

Na targach IFA w Berlinie Sharp zaprezentował swój najnowszy i najcieńszy telewizor serii XS. Poza doskonałym obrazem i idealną czernią ma on także oferować bardzo wysoką jakość dźwięku.

Według zapowiedzi reprezentanta Sharpa, Toshiyuki Tajima, ekran nowego produktu serii XS ma oferować kontrast 1,000,000:1. Ponadto celem producenta było skupienie się na doprowadzeniu czerni do doskonałości. Jak faktycznie widać było na prezentacji, jej odcień był rzeczywiście bardzo głęboki i zadowoliłby chyba wszystkich malkontentów. Jest to właśnie wynik tak dużego kontrastu osiąganego przez ten ekran.

Ten doskonały telewizor ma trafić do sprzedaży w październiku tego roku. Niestety, z racji tak wysokiego stantardu Sharp plasuje go na szczycie swej obecnej listy produktów. Model ten kierowany jest głównie do specjalistów, wykorzystania komercyjneg, a na samym końcu do tych nielicznych, których stać będzie na zakup tak drogiego produktu.

Sharp nie ukrywa, że jako grupę docelową dla tego modelu wyznaczono wyłącznie najzamożniejszych nabywców. Oznacza to, że ten XS nie będzie występował w bardziej dostępnych cenowo wersjach o mniejszym ekranie.

Więcej w materiale wideo (wersja oryginalna).


Zobacz również