TaskMerlin 2.1 - zapanuj nad swoimi zadaniami

W natłoku codziennych zajęć łatwo zapomnieć o niektórych zadaniach. Aby uniknąć tej sytuacji warto posłużyć się programem TaskMerlin. Umożliwi on zaplanowanie etapów pracy i kontrolę ich przebiegu.

TaskMerlin 2.1

TaskMerlin 2.1

TaskMerlin 2.1 to program do zarządzania zadaniami i niewielkimi projektami. Aplikacja pozwala na tworzenie i zapisywanie w bazie danych zadań do wykonania oraz notatek. Umożliwia także grupowanie wpisów w projekty. Poszczególne wpisy można przypisywać użytkownikom aplikacji, definiować stopień ich wykonania, przynależność do różnych grup, dodawać do nich obiekty (arkusze, dokumenty, zdjęcia) czy określać budżet. Możliwość kolorowania ułatwi natomiast odróżnienie danego zadania i notatki od innych.

W program wbudowano też kilkadziesiąt szablonów ułatwiających stworzenie wpisu. Zarządzanie zadaniami ułatwiają rozbudowane narzędzia do filtrowania i wyszukiwania. Dopełnieniem funkcjonalności jest możliwość skorzystania z zaawansowanych opcji powtarzania i alarmów oraz współpraca z MS Outlookiem.

Lista użytkowników definiowana jest w programie. Poszczególne osoby mogą mieć przypisane różne uprawnienia i hasła dostępu.

W wersji profesjonalnej TaskMerlina dostępne są zdefiniowane wstępnie szablony uprawnień. Bardziej rozbudowana wersja aplikacji pozwala też na jednoczesną pracę wielu użytkowników na tej samej bazie zadań.

TaskMerlin Personal kosztuje prawie 50 dolarów (Professional 100 dolarów) i nie ma polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 30 dni.

Pobierz: Task Merlin