Taxi dla każdego.

Jak poinformowała firma TopWare do naszych sklepów trafiła dzisiaj gra Taxi Challenge w pełnej polskiej wersji językowej.

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym aby zostać kierowcą taksówki oto nadeszła wasza życiowa szansa! W grze Taxi Challenge wcielamy się w berlińskiego taksówkarza, którego głównym zadaniem jest oczywiście dowożenie swoich klientów na miejsce w wyznaczonym czasie. Pasażerem twojej taksówki, jak to w życiu bywa może zostać każdy - zabiegany biznesmen, schorowana staruszka czy szalona nastolatka.

Na początku Taxi Challenge, musimy wybrać z pośród czterech dostępnych w grze kierowców i samochodów, tego który pomyślnie przeprowadzi nas przez 21 misji dostępnych w grze. Dodatkowe pojazdy i tryby możemy zdobyć zbierając ekstra punkty podczas wykonywania karkołomnych sztuczek kaskaderskich (znudzeni jazdą samochodem mogą np. przesiąść się do czołgu!).

Gra w porównaniu do poprzedniczki Super Taxi Driver, posiada znacznie ulepszona grafikę, bardziej realistyczną fizykę ruchu pojazdów oraz dużo więcej efektów specjalnych. Rozgrywkę natomiast urozmaicą zabawne komentarze pasażerów.

TAXI CHALLENGE pełnej wersji kosztuje zaledwie 29,95 zł.

Wymagania systemowe:

Pentium III 500 MHz;

karta grafiki 3D;

64 MB RAM;

karta dźwiękowa;

napęd CDROM

DirectX 8;

Windows 98/ME/XP