Te jedną rzecz iPhone 14 Pro MAX zrobi gorzej od iPhone'a 13 Pro MAX

W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące specyfikacji tegorocznych flagowców od Apple. Nowe informacje dotyczą pojemności baterii w modelu Pro MAX.

smartfon iPhone 12 Pro MAX

iPhone 12 Pro MAX

Źródło: PC World / Daniel Olszewski

Źródłem spekulacji jest znany leakster ShrimpApplePro, na którego twitterowym profilu pojawiły się informacje o pojemności baterii w tegorocznych smartfonach amerykańskiej firmy.

Podstawowy model ma otrzymać baterię o pojemności 3279 mAh. Wersja Pro to ogniwo z 3200 mAh, a wariant MAX - 4325 mAh.

Zobacz również:

Najbardziej intrygująca wydaje się informacja o pojemności baterii w modelu 14 Pro MAX, która ma wynosić 4323 mAh. Dla porównania, zeszłoroczny iPhone 13 Pro MAX miał większe ogniwo o wartości 4352 mAh.

Różnica jest mała, ale zdecydowanie nie sugeruje zmian w kierunku, którego moglibyśmy oczekiwać. Zobaczymy, jak zoptymalizowany będzie nowy flagowiec Apple i czy ta niewielka różnica w pojemności baterii pozostanie niezauważalna podczas codziennego użytkowania smartfona.

Sprawdźmy czym jeszcze model 14 Pro MAX różni się od swojego poprzednika.

  • Porzucenie notcha - w wersji Pro MAX nie zobaczymy charakterystycznego dla iPhone'ów wcięcia w ekranie. Zostanie ono zastąpione drobną dziurką na przednią kamerkę.
  • Lepsza kamera do selfie - tegoroczne modele otrzymają znacznie lepszy przedni aparat, który najprawdopodobniej zostanie wyposażony w funkcje autofocus.
  • Always on Display - jedna z najważniejszych zmian. Nowe iPhone'y 14 Pro oraz Pro MAX dostaną znaną z Androida funkcję AoD, która pozwala na wyświetlanie powiadomień na zablokowanym ekranie.

Zachęcamy do sprawdzenia szerszej analizy obu modeli, którą możecie przeczytać tutaj - LINK.