Te smartfony Samsunga otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Masz smartfon Galaxy i czekasz na aktualizację do Androida 7.0 Nougat? Oto lista modeli, które go dostaną.


Lista smartfonów Samsunga przewidzianych do aktuaklizacji

Samsung rozpoczął dostawy Androida 7.0 Nougat dla smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Z pewnością właściciele innych modeli tego producenta czekają z niecierpliwością na swoją kolej. Czytając przygotowaną właśnie przez serwis SamMobile listę mogą się przekonać, czy uśmiechnie się do nich szczęście.

Galaxy z Androidem 7.0 - pewniaki

Modele Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) i Galaxy A7 (2017) to pewniaki. Ich poprzednie wersje z 2016 roku również. Ponadto Androida 7.0 Nougat mogą oczekiwać właściciele Galaxy A8, Galaxy A9, Galaxy A9 Pro, Galaxy S6 i wszystkich jego wariantów (Galaxy S6 Active, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+).

Zobacz również:

  • Rekordowy kwartał Samsunga, mimo spadku przychodów
  • Czekasz na Galaxy Note? Podpisz petycję i przyspiesz jego premierę!

Galaxy z Androidem 7.0 - mniej pewne modele

Według SamMobile zaktualizowane mogą być też modele Galaxy J5 (2016) i Galaxy J7 (2016). Serwis uważa, że to bardzo prawdopodobne, ponieważ ich poprzednie wersje zostały zaktualizowane z Androida Lollipop do Marshmallow.

Nie dotyczy wersji "operatorskich"

Warto zaznaczyć, że powyższa lista dotyczy smartfonów, które nie zostały kupione u operatora będącego kolejną niekiedy bardzo trudną do pokonania przeszkodą na drodze aktualizacji.

Kiedy oczekiwać aktualizacji?

Niestety obecnie nie wiadomo. Właściciele wspomnianych modeli muszą się więc uzbroić w cierpliwość.