Teac MP-350 - dotykowa muzyka

Firma Teac wprowadziła do swojej oferty nowy przenośny odtwarzacz audio - model MP-350. Urządzenie wyposażone jest w 512 MB lub 1 GB wbudowanej pamięci oraz dotykowy wyświetlacz.

Odtwarzacz obsługuje pliki MP3 i WMA, a także klipy wideo, udostępniane w ramach usługi MTV Movie. Model MP-350 ma wbudowany tuner radiowy oraz akumulator litowo-jonowy, wystarczający na ok. 8 godzin ciągłej pracy. Jego zalety to również niewielkie rozmiary (70 x 35 x 13,5 mm) oraz waga - tylko 35 g.

Teac MP-350

Teac MP-350

Ciekawostką jest kolorowy wyświetlacz OLED, który służy nie tylko do przeglądania menu czy zdjęć zapisanych w pamięci odtwarzacza - jest on dotykowy, można więc wykorzystać go do sterowania odtwarzaczem (alternatywnym sposobem jest skorzystanie z miniaturowego joysticka).

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej). Teac MP-350 ma pojawić się w europejskich sklepach pod koniec października - za odtwarzacz z 512 MB pamięci zapłacić trzeba będzie 130 euro, zaś za model z 1 GB pamięci - 170 euro.


Zobacz również