Team Pentagram pokonał legendę!

Rozgrywki w ramach ClanBase EuroCup XIII idą pełną parą. Polska drużyna, z którą wszyscy entuzjaści CSa łączą wielkie nadzieje - Team Pentagram - rozgrywa kolejne spotkania...

W piątek, 26 maja o godzinie 20.00, mieliście okazję obejrzeć starcie, które przejdzie do historii.

Na placu boju spotkały się drużyny Team Pentagram oraz okryty nieśmiertelną sławą Ninjas in Pyjamas.

Team Pentagram vs Ninjas in Pyjamas

Składy:

TP: Neo, LUq, TaZ, lrd, motyw

NiP: Heaton, ins, RobbaN, walle, zet

Wyniki:

TP 16:14: NiP

mapa: de_inferno

TP CT: 04 : 11 T NiP

TP T: 12 : 03 CT NiP

Jak widać mecz zakończył się wygraną Team Pentagram. Zwycięstwo nad NiP udowodniło, że polska drużyna ma predyspozycje, aby zagościć w gronie najlepszych teamów świata.

Entuzjazm polskich kibiców potrwał do wczoraj, do godziny 21.00. W tym czasie rozegrane zostało kolejne spotkanie ClanBase EuroCup XIII. Przeciwnikiem Polaków był - dla odmiany - uznawany za słaby, team łotewski - eclipse.

Team Pentagram vs eclipse

Składy:

TP: Neo, LUq, TaZ, lrd, motyw

Eclipse: Heugene, jag0-, random, rockyu, Krm

Wyniki:

TP 14:16 eclipse

mapa: de_train

TP CT: 12 : 03 T eclipse

TP T: 02 : 13 CT eclipse

Polacy ulegli. Dlaczego? Z jego przebiegu meczu można wywnioskować, że TP zlekceważyło przeciwnika. Jak wiadomo jest to błąd absolutnie niedopuszczalny w każdym sporcie - również e-sporcie.

Cóż pozostaje? Odpowiedź jest prosta - cieszyć się z wygranej, złościć z przegranej... Najważniejsze jednak aby do wszystkiego podchodzić z odpowiednim dystansem (dotyczy szczególnie osób spamujacych zagraniczne fora). Czekamy na kolejne spotkania!