Team Sabre jeszcze w lutym

Cenega Poland poinformowała, że jeszcze w lutym do sklepów w naszym kraju trafi dodatek do gry Delta Force: Helikopter w Ogniu pt. Team Sabre.

Na Zachodzie najnowszy dodatek do Delta Force: Helikopter w Ogniu, noszący tytuł Team Sabre, trafił do sklepów 13 lutego. Dokładnej daty polskiej premiery jeszcze nie znamy, ale polski wydawca gry zapewnia, że Sabre pojawi się w sklepach jeszcze przed końcem lutego.

Delta Force: Helikopter w Ogniu: Team Sabre zawiera dwie nowe kampanie w trybie gry pojedynczej. Akcja pierwszej z nich będzie toczyć się kolumbijskiej dżungli, gdzie nasz oddział będzie miała za zadanie schwytać "baronów" kolumbijskich karteli narkotykowych. Natomiast druga kampania przeniesie oddział Delty na teren Iranu, gdzie żołnierze elitarnej jednostki będą zwalczać organizacje terrorystyczne.

Team Sabre zawiera również nowe opcje gry wieloosobowej i wprowadza do nich pojazdy, które mogą w pełni kontrolować sami gracze. W tym trybie znajdziemy aż trzydzieści nowych map i możliwość prowadzenia walk na lądzie, morzu i w powietrzu.

Gra Delta Force: Helikopter w Ogniu: Team Sabre będzie dostępna w cenie 79,90 zł w angielskiej lub polskiej wersji językowej (do wyboru).

Strona oficjalna:

http://www.novalogic.com/games.asp?GameKey=DFBHDTS


Zobacz również