Teams pozwala już na odbieranie powiadomień z Yabbera

Chociaż Microsoft udostępnił aplikację Yammer dla komunikatora Teams już w kwietniu ub. roku, to dopiero obecnie otrzymuje ona integrację pozwalającą na wyświetlanie powiadomień.

Microsoft ogłosił dzisiaj lepszą integrację Yammera i swojego sztandarowego komunikatora - Teams. Dzięki temu osoby korzystające z sieci Yammer będą - podczas pracy z Teams - na bieżąco. Integracja umożliwia wyświetlanie powiadomień zarówno w desktopowej wersji Teams, jak i mobilnej oraz webowej. Murali Sitaram, wiceprezes Yammer oraz Office 365 Groups, napisał na firmowym blogu, że opcja taka była często zgłaszaną potrzebą przez użytkowników obu rozwiązań. Integracja sprawi, że gdy ktoś zostanie wspomniany na Yammer przy zastosowaniu symbolu @, w Teams natychmiast pojawi się informujące o tym powiadomienie.

Ponadto wraz ze zaktualizowaniem integracji poprawione zostały również mechanizmy związane z politykami grupowymi, bezpieczeństem przesyłanych informacji oraz zmianami w organizacji. Aby skorzystać z możliwości otrzymywania powiadomień z Yammer w Teams, należy zainstalować dedykowaną aplikację - można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami w Microsoft Teams.

Zobacz również:

  • Microsoft ulepsza Teams i... zakłada własną sieć społecznościową (?)
  • Microsoft 365 otrzymuje nowy system aktualizacji. Będą błyskawiczne
Teams pozwala już na odbieranie powiadomień z Yabbera

Źródło: Microsoft, Neowin