Teaser tajemniczej gry BioWare

Od momentu pojawienia się intrygującego screena zwiastującego nową grę firmy BioWare, społeczność graczy z całego świata wciąż usilnie stara się rozwiać gęstą mgłę tajemnicy spowitą wokół nadchodzącej pozycji. Wydawać by się mogło, że jakikolwiek materiał filmowy będzie w stanie rzucić nieco więcej światła na ów projekt, lecz twórcy okazali się jeszcze bardziej enigmatyczni, aniżeli w przypadku zeszłorocznej zapowiedzi Mass Effect 3.

"Nowa gra od nowego studia BioWare" doczekała się dzisiaj pierwszego teasera - i pisząc "teaser" mam na myśli w pełnym tego słowa znaczeniu, gdyż zawiera on tylko jedno, dosłownie dwusekundowe ujęcie przedstawiające miejską scenerię z eksplodującymi pojazdami na pierwszym planie. Nie żebym wybrzydzał, ale dotychczas miałem okazję widywać dłuższe zapowiedzi.

W zeszłym roku, BioWare otworzyło nabór do prac nad nowymi IP z gatunku action-adventure oraz first-person shooter. Po dzisiejszej demonstracji przypuszczam, że większość fanów postawi właśnie na tę druga opcję. Póki co pozostaje czekać do 10 grudnia br., kiedy to najnowsza produkcja kanadyjskiego studia zostanie ujawniona na tegorocznym Video Game Awards wraz z Metal Gear Solid: Rising i nową iteracją Alana Wake’a.