Tech+link Scart CR

Tech+link to znany na brytyjskim rynku producent okablowania, którego produkty od niedawna dostępne są w Polsce. Testowany przez nas kabel Scart należy do serii CR.

Tech+link to znany na brytyjskim rynku producent okablowania, którego produkty od niedawna dostępne są w Polsce. Testowany przez nas kabel Scart należy do serii CR.

Tech+link Scart CR

Metalowe wtyki kabla pokryto 24-karatowym złotem i wyposażono w pełne ekranowanie.

Nie jest to wprawdzie najwyższa grupa w bogatym katalogu producenta, lecz obejmuje przewody cechujące się szczególnie dużą deklarowaną trwałością i dobrą jakością zastosowanych materiałów. Jako przewodnika użyto beztlenowej miedzi, a każda żyła biegnąca w 21-pinowym kablu Scart posiada swoje własne ekranowanie. Całość zamknięta jest we wspólnej osłonie z szarego tworzywa PVC. Solidne, metalowe wtyki pokryto 24-karatowym złotem i wyposażono w pełne ekranowanie. Wyżłobienia na gniazdach ułatwiają podłączenie. Konstrukcja zapewnia długie użytkowanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Przenoszony przez kabel Tech+linka dźwięk jest "otwarty", z charakterystyką zwróconą w kierunku wysokich tonów. Brakuje lepszego wypełnienia niskich częstotliwości. W stosunku do standardowych kabli Scart, produkt Tech+linka zdecydowanie poprawia definicję barw, głębię czerni oraz detaliczność obrazu. Droższe, bardziej zaawansowane kable pozwalają także uzyskiwać wrażenie trójwymiarowości obrazu i lepszej głębi. Wprawdzie tego Scart CR nie oferuje, lecz w swojej kategorii cenowej jest produktem niewątpliwie godnym uwagi.

Dlaczego

Niedrogi kabel, który w stosunku do standardowych przewodów oferuje poprawę definicji barw i precyzji obrazu.

Informacje

Typ kabel Scart

Cena 119 zł

Producent Tech+link

Dystrybutor Konsbud Audio,http://www.konsbud-audio.com.pl

Długość 1,5 m

Złącza metalowe, ekranowane, pozłacane