Techland na Dzień Dziecka

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że przygotowało niespodzianki na Dzień Dziecka. Już dziś na sklepowych półkach pojawią się limitowane zestawy gier będące idealnym prezentem dla dzieci - Zestaw Rajdowca oraz Mały Weterynarz.

W sklepach w całej Polsce rusza też wielka akcja promocyjna na produkty z serii Dobra Gra, Zaopiekuj się mną, Niesamowite Maszyny oraz Klasyka Symulatorów. Wydawnictwo Techland już dziś startuje z serią niespodzianek przygotowanych z myślą o najmłodszych graczach. Na sklepowe półki wprowadzane są właśnie specjalne zestawy gier, które nie tylko dają malcowi wiele zabawy, ale także uczą refleksu, empatii i opiekuńczości. Mowa tu o Zestawie Rajdowca oraz Małym Weterynarzu.

Techland na Dzień Dziecka

W dniu dzisiejszym startują też inne atrakcje. W sieciach handlowych na terenie całego kraju oraz sklepach internetowych odbywają się akcje promocyjne i obniżki sięgające nawet 50%. Będą to między innymi promocje na gry z serii Niesamowite Maszyny,Klasyka Symulatorów, Dobra Gra, Karaoke czy Zaopiekuj się mną. Niespodziankę przygotował także BoxOffStore. Do oferty dołączyły promocje 2 za 1 na gry z serii Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny oraz Zaopiekuj się mną. Szczegóły znajdują się pod poniższymi linkami:

Zaopiekuj się mną

Klasyka Symulatorów

Niesamowite Maszyny

Zestaw Rajdowca oraz Mały Weterynarz są dostępne na platformę PC, w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł każdy.

Zobacz również:

  • Minecraft - świnka przeniesiona do rzeczywistości

Zestaw Rajdowca

To kompilacja najlepszych gier wyścigowych, które z pewnością ucieszą małego fana samochodów rajdowych. Dziecko wkracza w świat kierowców wyścigowych i rywalizuje w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie. Do wyboru otrzymuje pełną gamę najbardziej wymyślnych samochodów sportowych i rozwijając swój refleks rusza do mety po zwycięstwo.

W skład zestawu wchodzą 3 GRY:

• Race On

• STCC 2

• GTR Evo

Mały Weterynarz

Mały Weterynarz to propozycja idealna dla wszystkich fanów zwierzaków. Gry dają nam rożne możliwości opiekowania się i dbania o zwierzaki. Można je karmić, kąpać, czesać czy wyprowadzać na spacery i uczyć nowych sztuczek. Na małych graczy czeka także wielkie wyzwanie – budowa kliniki i sprawdzenie siebie w roli weterynarza. Dzięki okazanej trosce i opiece zwierzątka zgromadzone w lecznicy są zdrowe i szczęśliwe.

W skład zestawu wchodzą 3 GRY:

• Młody Doktor 2 - Łapy i pazury

• Konie i kucyki

• Kotki i pieski

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

http://bit.ly/Techland-Dzien_Dziecka