Techland wydawcą gier Monte Cristo

Techland poinformował, że został wydawcą gier firmy Monte Cristo Games na rynku polskim. Dzięki zawartej umowie już niebawem do naszych sklepów trafią takie gry, jak: 'D-Day', 'Medieval Lords', 'Fire Captain' czy 'Pop Star Academy'.

'D-DAY' to ciekawa propozycja dla miłośników strategii czasu rzeczywistego. W grze wcielamy się w rolę alianckiego dowódcy, aby poprowadzić oddział żołnierzy od chwili lądowania na plaży Omaha przez walki miejskie w Sainte Mère Eglise, aż do oswobodzenia całej Normandii w sierpniu 1944 roku.

Z kolei 'Medieval Lords' pozwoli graczowi cofnąć się do mrocznych czasów Średniowiecza i zarządzać swoim królestwem, budować miasta, stworzyć potężną armię i przejąć kontrolę nad sąsiadującymi państwami.

'Fire Captain' to powstała w konsultacji z amerykańskimi strażakami symulacja działań jednostki straży pożarnej z Zachodniego Wybrzeża. Jako dowódca jednego z oddziałów strażackich zmierz się w szalejącym żywiołem!

'Pop Star Academy' - rozpocznij karierę w show bussinesie. Przy pomocy ponad 20 specjalistów z branży rozrywkowej zdobądź szczyty światowych listy przebojów! Stwórz własną gwiazdę i ciesz się sławą.

Więcej informacji


Zobacz również