Techmex z własną marką notebooków

Callisto , Tytan i Argo to Niebieska Linia - nowa marka notebooków firmy Techmex.

Już we wrześniu br. pojawią się na rynku komputery przenośne promowane przez Techmex pod własną marką. Niebieska liniaM to seria urządzeń, które mają uzupełniać dotychczasową ofertę notebooków oferowanych przez Techmex.

Niebieska Linia to seria urządzeń objętych 3 letnią gwarancją producenta, które standardowo przystosowane są do pracy w sieci bezprzewodowej z dostępem do Internetu (WiFi). Najtańsze urządzenie tej linii będzie kosztować ok. 2499 zł netto.

Seria Techmex Callisto to notebooki super lekkie o wadze od 1,3 kg do 1,8 kg. Są one wyposażone w procesory mobilne firmy Intel z rdzeniem Dothan w wersjach Ultra Low Voltage i Low Voltage współpracujące z najnowszym chipsetem 9XX Alviso. Czas pracy na bateriach ma wynosić ok. 5 godzin. Komputery są wyposażone w matryce panoramiczne WXGA 10,6 i 12,1", dyski o pojemności 40 GB, napędy optyczne combo, moduły łączności bezprzewodowej WiFi, karty sieciowe LAN 10/100, modemy 56k V90/92 oraz podstawowe porty USB i IEEE1394. Jako system operacyjny wybrano MS Windows XP Home Edition PL. Cena komputera w zależności od konfiguracji została ustalona pomiędzy 3999 zł a 4499 zł netto.

Notebook Techmex Callisto

Notebook Techmex Callisto

Seria Techmex Argo to komputery wyposażone w ekran LCD o przekątnej 15,1" wykonany w technologii ClearPixel i wbudowana nagrywarka DVD Dual. Komputer jest wyposażony w procesor mobilny Intel Celeron 1,5 MHz, dysk 40GB, moduł łączności bezprzewodowej WiFi, kartę sieciową LAN 10/100, modem 56k V90/92, 3 złącza USB, 1 złącze IEE1394, wyjście analogowe VGA i czytnik kart pamięci (MMC, SD, MS, MS Pro). W notebooku zainstalowany jest system operacyjny Suse Linux 9.3 Professional. Cena komputerów została ustalona na poziomie ok. 2499 zł netto.

Notebook Techmex Argo

Notebook Techmex Argo

Seria Techmex Tytan to multimedialne centra rozrywki. Wyposażone zostały w matryce panoramiczne wykonane w technologii ClearPixel oraz napęd optyczny umożliwiający nagrywanie płyt DVD. Użytkownicy znajdą w tym komputerze dodatkowy głośnik basowy. Procesor Intel Pentium M (FSB 533) współpracuje z chipsetem wchodzącym w skład platformy Sonoma Alviso i pamięcią DDR2 512 MB. Na wyposażeniu znajdziemy szybki dysk 60GB, moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi, kartę sieciową LAN 10/100, modem 56k V90/92, złącze IEEE1394 oraz 3 złącza USB. Komputery serii Tytan wyposażono w system operacyjny Windows XP Home Edition PL. Komputer wejdzie do sprzedaży w drugiej połowie września.

Notebook Techmex Tytan

Notebook Techmex Tytan

Więcej informacji:

http://www.techmex.com.pl/niebieskalinia


Zobacz również