Technologia na wesoło - konkurs graficzny

Firma Prestigio po raz kolejny organizuje cykl otwartych konkursów dla grafików pod hasłem "The Art of Hi-Tech". Pierwszy z zaplanowanych na ten rok konkursów zatytułowany został "Funny Hi-Tech in Art" i przeznaczony jest przede wszystkim dla twórców specjalizujących się w grafice komiksowej.

Konkurs "Funny Hi-Tech in Art" potrwa od 19 lutego do 26 marca br. - w tym czasie będzie można zgłaszać prace, które powinny nawiązywać do przewodniego motta konkursu. Aby praca - komiks - mogła wziąć udział w konkursie, musi nawiązywać do nowoczesnych technologii i ich zastosowania w codziennym życiu.

Technologia na wesoło - konkurs graficzny

Odtwarzacz Prestigio PMR-701 - główna nagroda konkursu

Dla zwycięzców konkursu organizator ufundował kilka nagród, w tym przenośny odtwarzacz multimedialny Prestigio PMR-701 oraz nagrodę pieniężną w wysokości 600 USD, który przypadną w udziale zdobywcy nagrody Grand Prix. Pozostałe trofea to:

Nagroda Prestigio PMP-501 30 GB i 400 USD

1. miejsce - Data Safe II 40GB i 200 USD

2. miejsce - Leather Data Flash 1GB i 200 USD

3. miejsce - Leather Data Flash 1GB i 100 USD

Nagrodę Grand Prix otrzyma osoba, której praca uzyska najlepszy wynik w internetowym głosowaniu, a nagrodę Prestigio przyzna jury złożone z 20 pracowników różnych oddziałów firmy.

Ogłoszenie wyników nastąpi 1 kwietnia.

Pozostałe konkursy z serii "The Art of Hi-Tech" dotyczyć mają m.in. takich dziedzin twórczości jak fotografia oraz graficzne projekty tapet komputerowych.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znaleźć można na stronie internetowejhttp://art.prestigio.com .