Technologiczny niezbędnik wakacyjny

Wakacje już trwają. Większość osób spędzi je w ciepłych krajach, nad morzem lub w górach czy nad jeziorem. Jak odpowiednio przygotować się na wymarzony urlop i co ze sobą zabrać, żeby wypocząć i wrócić z miłymi wspomnieniami?

Przez cały rok czekamy na wymarzone wakacje. Niestety często tuż przed wyjazdem niepotrzebnie stresujemy się całym procesem pakowania i szykowania, zamiast cieszyć się urlopem. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom przygotowaliśmy specjalny pasaż i poradnik wakacyjny, w którym można znaleźć pomocne informacje dotyczące przygotowania się na upragniony wyjazd – mówi Karolina Pietz Drapińska, Dyrektor Marketingu i PR Grupy Komputronik.

Do celu

Zanim dotrzemy do celu warto zaplanować i przygotować się do podróży. Niezależnie czy będziemy podróżować samochodem, samolotem czy pociągiem warto zabrać ze sobą niezbędny sprzęt. Każdy kierowca powinien pamiętać o nawigacji samochodowej i wideo rejestratorze, które pomogą bezpiecznie dojechać na miejsce. Jeżeli w samochodzie będą jechać małe dzieci koniecznie należy wyposażyć pojazd w fotelik samochodowy.

Jeżeli czeka nas długa podróż warto zabrać ze sobą elektroniczny czytnik książek, do którego możemy wgrać swoje ulubione lektury i czytać je nie tylko w aucie czy samolocie, ale także wypoczywając na plaży.

Tegorocznymi hitami podróżnych akcesoriów są nawigacja Navitel T700 3G, wideo rejestrator Xblitz Z9 oraz czytnik Kindle Voyage, które można znaleźć w dedykowanym pasażu wakacyjnym https://www.komputronik.pl/promocje/wakacje.

Wakacje dla aktywnych

Bieganie, jazda na rowerze i hulajnodze czy pływanie to aktywności, które cieszą się największą popularnością podczas wakacji. Jeżeli lubimy sprawdzać, ile kilometrów przebiegliśmy lub przejechaliśmy, albo ile kroków zrobiliśmy podczas spaceru po plaży warto zabrać ze sobą sportowy zegarek. Spośród wielu dostępnych modeli godne polecenia są urządzenia Suunto, Garmin, Huawei czy Polar.

Wakacyjne wspomnienia

Każdy urlop niestety kiedyś dobiega końca, a nam zostają z niego wspomnienia, zdjęcia i filmy. Jaki sprzęt wybrać, żeby móc cieszyć się najlepszymi zdjęciami? Amatorom fotografii w zupełności wystarczy smartfon z dobrym aparatem. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zdecydować się na profesjonalne aparaty cyfrowe, które dają więcej możliwości ustawień i edycji. Ciekawym gadżetem jest też dron, który pozwoli na zrobienie zdjęć i filmów lotniczych.

Pełen pasaż wakacyjny wraz z poradnikiem zakupowym można znaleźć na stronie https://www.komputronik.pl/lp/wakacje/.