Technologie jutra - trendy IT na 2019 rok

Jaki będzie 2019 rok w sektorze informatyki, komputerów i szeroko pojmowanych nowoczesnych technologii? Jakie przełomowe rozwiązania przyniesie? Czego można się spodziewać po czołowych wytwórcach elektroniki i dostawcach usług?

Redakcja „PC Worlda” pochyliła się nad tymi zagadnieniami. A ponieważ tematów, które należałoby poruszyć, jest zbyt dużo, bo można je było wszystkie pomieścić w jednym tekście, nasz obszerny, kompleksowy przewodnik po trendach technologicznych na 2019 r. - i kolejne lata - podzieliliśmy na odrębne sekcje tematyczne. Zapraszamy do lektury!

Trendy technologiczne 2019 - sprzęt i podzespoły. Nowe procesy technologiczne, nowe architektury, nowe rodzaje interfejsów, które zaoferują jeszcze wyższą przepustowość... Jaki będzie nadchodzący rok – i kolejne – w segmencie sprzętu i komponentów komputerowych?

Trendy technologiczne 2019 - Windows i oprogramowanie. Model dystrybucji Windows 10 w formie usługi to świetne posunięcie ze strony Microsoftu. Użytkownicy korzystają z najbardziej aktualnej wersji systemu, co wcześniej zdarzało się z raczej tylko przy zakupie nowego komputera. W którą stronę będzie się rozwijać oprogramowanie w kolejnym roku?

Trendy technologiczne 2019 - bezpieczeństwo. Jakie cyberzagrożenia sprawią najwięcej kłopotów?

Trendy technologiczne 2019 - sieci, Wi-Fi i komunikacja. Nowe metody nowoczesnego, szybkiego przesyłania informacji.

Trendy technologiczne 2019 - mobile. Czy smartfony zawładną nami do reszty?

Trendy technologiczne 2019 - gry. Na podstawie tego, jak rozwijał się przemysł elektronicznej rozrywki przez ostatnie miesiące i lata, można przewidzieć, w jakim kierunku pójdzie w najbliższym czasie. Ponadto sprawdzamy, jakie gry w 2019 są najbardziej wyczekiwane przez graczy.