Tego jeszcze nie grali. Pixel 5 samoczynnie zmienia głośność dźwięków

Google ma ogromne problemy z najnowszym, "tanim" flagowcem. Użytkownicy zgłaszają kolejne problemy. Tym razem chodzi o niepoprawnie działający system regulacji głośności.

Google Pixel 5 z pewnością nie jest najbardziej udanym smartfonem wyszukiwarkowego giganta. Użytkownicy, którzy czekali na prawdziwego flagowca mogą być rozczarowani. Topowy smartfon w portfolio Google zasilany jest za pomocą średniopółkowego Snapdragona 765G. Dodatkowo smartfon boryka się z poważnymi problemami z jakością wykonania i spasowania.

Google Pixel 5
Źródło: pcworld.com

Google Pixel 5

Źródło: pcworld.com

Niestety to nie koniec problemów z zaprezentowanym niedawno Pixelem 5. Poza problemami ze spasowaniem użytkownicy skarżą się na niepoprawne wskazania poziomu naładowania baterii. Teraz pojawiła się nowa usterka, a samo Google przyznaje się do jej występowania.

Zobacz również:

Użytkownicy najnowszych smartfonów Google Pixel 5 donoszą, że ich smartfony potrafią losowo zwiększyć lub zmniejszyć głośność. O ile chwilowe wyciszenie dźwięku podczas oglądania nie jest końcem świata to wydawanie przypadkowych dźwięków po całkowitym wyciszeniu telefonu jest już sporym problemem.

Okazuje się, że Pixel 5 po wyciszeniu nadal wydaje dźwięki wybierania, spustu migawki czy wykonywania zrzutu ekranu.

Pierwsi użytkownicy skarżyli się na występowanie problemu już miesiąc temu. Opisywali oni zachowanie swoich smartfonów na Reddicie oraz forum wsparcia Google. Wyszukiwarkowy gigant postanowił wydać oficjalne oświadczenie w sprawie.

Google obiecało przyjrzeć się sprawie. Problem zostanie prawdpodobonie rozwiązany za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania.

Źródło: androidcentral.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: