Tekken: Bloodline - data premiery i fabuła anime Netflixa. Sprawdź, kiedy oglądać odcinek 1

Netflix systematycznie poszerza bazę swoich autorskich animacji i już wkrótce do tego grona dołączy serial Tekken: Bloodline. Oparte na serii gier anime opowie o losach młodego chłopaka, który pod okiem surowego mistrze trenuje do Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Przekonaj się, kiedy będzie mieć miejsce premiera Tekkena i czego można się po nim spodziewać.

fot. Netflix

Tekken: Bloodline – informacje o serialu

  • Tytuł: Tekken: Bloodline
  • Gatunek: sztuki walk, anime
  • Liczba dostępnych sezonów: 1
  • Liczba dostępnych odcinków: 6
  • Czas emisji: 2022
  • Kraj produkcji: USA
Tekken: Bloodline - data premiery i fabuła anime Netflixa. Sprawdź, kiedy oglądać odcinek 1

fot. Netflix

Nowa animacja Netflixa będzie oparta na kultowych japońskich bijatykach. Gry koncentrują się wokół bohaterów z rodu Mishima, ale pojawiają się w nich także nadnaturalne i zwierzokształtne postaci. Każdy z bohaterów ma inny styl walki, a także odmienne motywacje, które sprawiają, że dołącza do turnieju i walczy z innymi postaciami o nagrodę. Akcja Tekkena: Bloodline będzie umiejscowiona pomiędzy Tekkenem 2 a Tekkenem 3.

Fabuła

Serial opowie o losach Jina Kazama, który już jako dziecko poznał podstawy sztuk walk. Jego nauczycielką była matka, która wdrożyła go w styl walki Kazama. Jednak umiejętności chłopaka nie zdały się na wiele, gdy jego dom zaatakowała potężny Ogr. Jinowi nie udało się uratować matki, a jego dawne życie legło w gruzach. Poprzysiągł więc zemstę, ale by móc ją przeprowadzić, musiał się jeszcze wiele nauczyć. Wyruszył więc na poszukiwania swojego dziadka, Heihachiego Mishimy, który jako jedyny mógłby przygotować go do Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Zobacz również:

Data premiery

Tekken: Bloodline na platformie Netflix pojawi się 18 sierpnia 2022 roku.

Tekken: Bloodline na pierwszym trailerze i plakacie

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź animacji. Możecie w niej zobaczyć młodego Jina Kazamę, a także jego dziadka, słynnego Heihachiego.

Do sieci trafił także promujący serial plakat:

Tekken: Bloodline - data premiery i fabuła anime Netflixa. Sprawdź, kiedy oglądać odcinek 1

fot. Netflix

Klątwa Mishimy na nowym trailerze serialu Tekken: Bloodline [01.08.2022]

Premiera nowej animacji Netflixa już za nieco ponad 2 tygodnie, nic więc dziwnego, że do sieci trafił wreszcie pełny trailer serialu. Wydaje się, że fani gier powinni być usatysfakcjonowani – wypakowany scenami walk zwiastun zapowiada solidną dawkę soczystej rozwałki.

Twórcy serialu zdecydowanie mają zamiar zagłębić się w historię rodzin Mishima i Kazama. W trailerze możecie usłyszeć rozmowę bohaterów na temat klątwy, która obłożeni są członkowie rodu Mishima, ale też usłyszeć o zaletach stylu walki wypracowanego przez tę rodzinę.

Tekken: Bloodline – premiera anime już jutro na Netfliksie [17.08.2022]

Wszyscy fani Tekkena mogą już odliczać ostatnie godziny do premiery serialu opartego na grze – anime Bloodline już jutro pojawi się na platformie Netflix! Produkcja opowie o losach młodego Jina Kazamy, który po brutalnej śmierci matki postanawia odnaleźć swojego dziadka, słynnego (lub niesławnego) Heihachiego Mishimy. Wnioskując po trailerze, w serialu nie zabraknie malowniczych starć i barwnych postaci.

Tekken: Bloodline - data premiery i fabuła anime Netflixa. Sprawdź, kiedy oglądać odcinek 1

fot. Netflix

Tekken: Bloodline – premiera już dziś na Netfliksie [18.08.2022]

Od dziś na platformie Netflix możecie oglądać przygody Jina Kazamy trenującego zawzięcie, by wygrać Turniej Króla Żelaznej Pięści i pomścić matkę. Pierwszy sezon anime liczy sobie 6 odcinków, a każdy z nich trwa około 25 minut. Jak prezentuje się serial i czy będzie przebojem na miarę Castlevanii i Arcane? Mamy taką nadzieję.

Zobacz także: Castlevania: Nocturne - fabuła, data premiery, obsada. Co wiemy o serialu?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: