Telefon przez sieć

Intervoice to kolejna usługa, dzięki której polscy użytkownicy mogą prowadzić tańsze rozmowy telefoniczne z zagranicą.

Powstał pierwszy polski serwis do prowadzenia rozmów telefonicznych przez Internet. Korzystając z usługi Intervoice, można dzwonić z telefonów stacjonarnych i komórkowych w dowolne miejsce na świecie. Jak utrzymują twórcy przedsięwzięcia, dzięki transmisji głosu przez Internet z wykorzystaniem technologii Voice-over-IP użytkownicy zaoszczędzą na kosztach rozmów nawet 82%. W porównaniu z taryfami TP SA koszt połączeń z USA będzie tańszy o 68%, zaś z Niemcami - o 29%.

Do korzystania z usługi nie jest potrzebny komputer. Wystarczy zadzwonić pod wskazane numery dostępowe w siedmiu największych miastach Polski (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Wrocław). Po podaniu specjalnego numeru konta i PIN-u, za pomocą tonowego aparatu telefonicznego można wybrać numer telefonu i uzyskać połączenie telefoniczne z numerem w określonym kraju. W ramach systemu będzie również możliwe zestawianie połączeń telefonicznych między strefami numeracyjnymi wymienionych miast i połączeń komórkowych.

Zobacz również:

  • Testujemy oprogramowanie do automatyzacji w Bitrix24

Opłata za Intervoice jest realizowana na zasadzie przedpłat. Numery konta i PIN, niezbędne do korzystania z usługi, klient otrzymuje po wpłaceniu minimum 100 zł na konto firmy. Każda przeprowadzona rozmowa zmniejsza kredyt wykupiony przez klienta o wartość zgodną z ceną połączenia i czasem trwania rozmowy aż do wyczerpania wpłaconej kwoty. Rozliczenia i billingi prowadzone są z dokładnością do sekundy. Ceny są stałe, niezależnie od pory dnia.

Więcej informacji:

www.intervoice.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: