'Telefon' w styczniu

Firma Imperial Entertainment zapowiedziała na 21 stycznia wprowadzenie do sklepów polskiego wydania DVD znakomitego "Telefonu" w reżyserii Joela Schumachera z Colinem Farrellem w roli głównej.

Telefon

Telefon

Specjalista do spraw reklamy Stu Shepherd (Colin Farrell) odbiera telefon w budce. Wie, że to pomyłka, nie może się jednak opanować i podnosi słuchawkę. Nie przypuszcza nawet, że ten telefon zmieni całe jego życie. "Odłóż słuchawkę, a jesteś trupem" - mówi mu tajemniczy rozmówca (Kiefer Sutherland). Na poparcie swoich słów ukrywający się snajper zabija przypadkowego przechodnia. Budkę telefoniczną otacza policja przekonana, że zabójcą jest Stu. Nasz bohater zdaje sobie sprawę, że jest marionetką w rękach niewidocznego snajpera. Jeśli chce przeżyć, musi go przechytrzyć, a świadkami jego desperackiej walki stają się żona, niedoszła kochanka, funkcjonariusze policji i tłumy gapiów...

Polski dystrybutor filmu, Imperial Entertainment, zapowiedział, że film pojawi się na polskim rynku 21 stycznia 2004 r. Obraz dostępny będzie w formacie 16:9, 2.35:1, zaś dźwięk w DD 5.1 (angielski) i 2.0 (czeski i polski). Wśród napisów znajdą się: angielskie, czeskie, polskie, arabskie, bułgarskie i rumuńskie. Z materiałów dodatkowych, które znajdą się na krążku, warto wymienić materiał o realizacji filmu i komentarze audio reżysera.


Zobacz również