Telefon w telewizorze czy telewizor w telefonie?

Samsung zaprezentował telefon wyposażony w odtwarzacz plików MP3, cyfrowy aparat i odbiornik telewizyjny. Co ciekawe, w nowym telefonie nie trzeba przerywać oglądania telewizji, żeby napisać SMS-a czy do kogoś zadzwonić.

Samsung SCH-B130 (źródło: Samsung)

Samsung SCH-B130 (źródło: Samsung)

Samsung SCH-B130 to przede wszystkim oferta dla zwolenników transmisji sportowych: będą oni mogli jednocześnie śledzić przebieg meczu i na bieżąco omawiać z (odległymi) znajomymi taktykę trenera albo czystość obserwowanych zagrań.

SCH-B130 wyposażono w kolorowy ekran QVGA o przekątnej 2,3 cala (około 5,8 centymetra) pracujący z rozdzielczością 320x200 i wyświetlający 262 tysiące kolorów. Ponadto w telefonie znalazł się cyfrowy aparat i odtwarzacz plików MP3.

Niestety, oglądanie telewizji możliwe jest wyłącznie w krajach, w których wprowadzono technologię Digital Multimedia Broadcasting.

Nowy telefon nie jest jedynym innowacyjnym produktem wprowadzanym na rynek przez Samsunga. Kilka dni temu informowaliśmy o stworzonym przez tę samą firmę największym na świecie, 40-calowym wyświetlaczu OLED.


Zobacz również