Telefoniczna rozgrywka

Nokia zaoferuje internautom możliwość wzięcia udziału w nietypowej multimedialnej grze przygodowo-zręcznościowej.

1 listopada br. Nokia zamierza uruchomić Nokia Game - interaktywną grę multimedialną. Jej uczestnicy wcielą się w postać głównego bohatera fikcyjnej historii, a ich zadaniem będzie rozwikłanie tajemniczej zagadki. Nokia Game jest grą przygodowo-zręcznościową, w której gracz, pokonując kolejne etapy, musi rozwiązywać skomplikowane zagadki, posługując się podawanymi wskazówkami.

Uczestnicy zabawy będą otrzymywać różne informacje i wskazówki poprzez wszelkie możliwe media: nie tylko Internet, ale również telewizję, radio, pocztę głosową, SMS, czasopisma i gazety. Gracze będą także musieli często odwiedzać stronę internetową gry. Nokia zapowiada, iż gra będzie prowadzona przez miesiąc w 18 krajach. Z każdego etapu zostaną wyłonieni najlepsi gracze - zwycięzcy w każdym kraju. Osoby te zostaną nagrodzone wycieczką do Madonna di Campiglio we Włoszech, w styczniu przyszłego roku, gdzie odbędzie się impreza MTV Europe Snowball.

Osoby chętne do udziału w grze mogą się zarejestrować na stronie www.nokiagame.com w dniach 7-30 października. Uczestnicy muszą mieć dostęp do Internetu, adres poczty elektronicznej i telefon komórkowy z możliwością odbierania SMS-ów.


Zobacz również