Telefony HTC z Windows Phone 7 Mango

Mango jest bezpłatną aktualizacją Windows Phone 7, która dostarcza do systemu operacyjnego ponad 500 nowych funkcji. Tylko czy pojawią się telefony, na których będzie można ich użyć?

Podstawowy kłopot Windows Phone 7 to brak odpowiedniego sprzętu. Microsoft zapowiada jednak, że telefony z Mango wyprodukują m.in. Acer, Fujitsu, Nokia, Samsung i ZTE. Obecnie brak szczegółówych informacji na temat nadchodzących telefonów, ale karty jako pierwsze odkrywa tajwańskie HTC.

Telefony HTC z WP7 Mango

Producent smartfonów i tabletów potwierdził rozpoczęcie prac nad "kilkoma urządzeniami z Windows Phone 7 Mango". Serwisy komórkowe zdążyły już nieco rozszerzyć tę wiadomość. Oto telefony, o których wspomina PocketNow i WMPowerUser.

1. HTC Windows Phone, z aparatem wyposażonym w aż 16 megapikseli, takim jak zaprezentowany na filmie.

2. HTC Eternity, z dużym wyświetlaczem (4,7-calowy), procesorem 1,5 GHz i 8-megapikselowym aparatem wyposażonym w pamięć flash, wsparcie DLNA i microHDMI (szczegóły).

3. HTC Omega, średniej klasy smartfon z 3,8-calowym wyświetlaczem, procesorem 1,5 GHz i 8-megapikselowym aparatem wyposażonym w pamięć flash i wsparcie DLNA.

Brak na razie informacji co do daty premiery telefonów HTC z Windows Phone 7 Mango a także potwierdzenia, że trwają prace właśnie nad telefonami z "branżowych plotek".

Zobacz też: Windows Phone 7 Mango - najlepsze funkcje


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: