Telewizja na żądanie

Program MyVideoDaily JukeBox to aplikacja, która ma szansę nie tylko konkurować ze zwykłym telewizorem, ale w niektórych aspektach całkowicie go zastąpić. Ten darmowy odtwarzacz wideo jest połączeniem przeglądarki, czytnika aktualności i centrum multimedialnego.

Telewizja na żądanie
Aplikacja jest tak naprawdę formą internetowej telewizji, która po kliknięciu myszy daje użytkownikowi dostęp do tysięcy materiałów wideo, muzyki, aktualności, sportu, rozrywki, pogody i wielu innych. Ten odtwarzacz agreguje w jednym miejscu ogromne zasoby darmowych klipów dostępnych w Internecie, m.in. ulubionych artystów, zwiastunów filmowych. Dodatkowo program oferuje tryb pełnoekranowy oraz wygaszacz ekranu.

Interfejs aplikacji przypomina serwis informacyjny - niewielki ekran, kategorie tematyczne oraz lista dostępnych informacji wraz z krótką informacją na ich temat. W trakcie naszych testów bardzo dobrze wypadła jakość obrazu - nawet w trybie pełnego ekranu można rozróżnić szczegóły. Istotny jest również brak reklam.

Narzędzie może korzystać nawet z połączeń modemowych (oczywiście wszystko wtedy działa bardzo powoli) i powinno świetnie się sprawdzać przy niezbyt szybkich łączach internetowych w Polsce. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, pooglądać ciekawostki lub szukasz jakiegoś filmiku, koniecznie wypróbuj tę aplikację.

Pobierz plik

Program działa w systemach Windows 2000/XP/2003/Vista. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.