Telewizor jakich mało

Firma Loewe wprowadziła do swojej oferty flagowy model telewizora Articos 32. Jest to model z płaskim kineskopem Real Flat, o formacie ekranu 16:9 i przekątnej 32". Odbiornik może komunikować się z Internetem.

Telewizor jakich mało
Bazuje na nowej 100 Hz płycie głównej nazwanej Media Plus Konzept, pozwalającej na modułową rozbudowę systemu kinowego.

W telewizorze zastosowano, 8-bitowe przetwarzanie sygnału oraz system Full Digital 100. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w oprogramowaniu telewizora jest funkcja DMM Plus i DMI, podnosząca jakość wyświetlanego obrazu i wygładzająca ruchy postaci ( zapobiegająca smużeniu przy szybkich ruchach kamery). Ponadto, o jakość obrazu dbają funkcje DLC, DLI ( eliminacja efektu migotania płaszczyzn i linii), DNC ( Digital Noise Control – redukcja szumów), SCS ( Sharpness Control System – poprawa ostrości), DSC ( Digital Scene Control),AGC ( Automatic Gain Control – automatyczna regulacja kontrastu), DTI ( Digital Transient Improvement Plus), Digital Combfilter Plus (filtr grzebieniowy).

Zobacz również:

  • Wielkanoc 2023 – co oglądać w telewizji? Filmy dla całej rodziny
  • RTV Euro AGD: kup dekoder zgodny ze standardem DVB-T2 z dużą zniżką [31.08.2022]

Do wyboru jest 5 trybów wyświetlania obrazu ( 16:9, 4:3, Panorama, Cinema, Zoom). Użytkownik ma do dyspozycji, rozbudowane menu ekranowe, system EPG ( elektroniczny przewodnik po programach) zawierający informacje na temat wszystkich programów emitowanych w dostępnych kanałach (na siedem dni do przodu). Ponadto, telewizor zapamiętuje do 3500 stron teletekstu co zapewnia natychmiastowy dostęp do żądanej strony.

Articos 32 emituje dźwięk w trybie Virtual Dolby Surround, oferuje funkcję pełnego PIP ( obraz w obrazie) z podziałem ekranu.

Telewizor można rozbudować o liczne dodatkowe funkcje. Możliwe jest wmontowanie takich modułów jak: Dolby Digital ( dekoder dźwięku przestrzennego), Multimedia Kit - umożliwiającego połączenie z Internetem bez komputera PC ( do tego zestawu otrzymuje się również bezprzewodową klawiaturę). Ponadto można sobie zamówić moduł VGA, umożliwiający wykorzystanie Articosa 32 jako monitora do komputera PC.

Prostą obsługę zapewnia system PCS Plus ( Personal Control System Plus), elektroniczna instrukcja obsługi "wbudowana" w menu ekranowe telewizora.

Wyświetlacz oferowany jest na specjalnej podstawie, wyposażonej w siłownik elektryczny umożliwiający obracanie telewizora o 45 stopni w prawo lub w lewo za naciśnięciem przycisku w pilocie.

Articos 32 posiada ekskluzywne wykończenie obudowy z wysokim połyskiem w kolorze ciemny bazalt lub platyna.

Do samego telewizora, jako dopełnienie kompletnego systemu kina domowego, oferowany będzie wyrafinowany wzorniczo i nawiązujący do stylizacji telewizora, system głośników Concertos oraz odtwarzacz DVD Certos.

Cena podstawowego modelu to 12999 zł

Więcej informacji:

http://www.dsv.com.pl

http://www.loewe.de


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: