Telewizory IKEA UPPLEVA do kupienia w Polsce. Koniec z kablami!

IKEA wprowadziła do oferty swoich polskich sklepów dosyć interesujące rozwiązanie noszące nazwę UPPLEVA. Chodzi tutaj o serię różnych telewizorów (oraz innych towarzyszących im produktów), które można skomponować z serią mebli do przechowywania BESTA.

UPPLEVA (w języku szwedzkim "doświadczać") to najnowsze rozwiązanie IKEA do pokoju dziennego, które pozwala na połączenie mebli z serii BESTA z "inteligentnymi" telewizorami oraz systemem dźwięku.

Podstawową zaletą systemu UPPLEVA TV & Sound IKEA jest możliwość zbudowania pasującego do siebie zestawu meble-telewizor-system dźwiękowy, który dba o to, aby naszych oczu nie raziły żadne kable.

UPPLEVA to seria około 45 produktów. Znalazły się wśród nich telewizory LED Full HD oferujące ekrany o przekątnej wynoszącej 24, 32, 40 i 46 cali. Współpracują one z systemem dźwięku 2.1 w dwóch rozmiarach, który korzysta z bezprzewodowego głośnika niskotonowego. Całość dopełniają uchwyty, osprzęt i ramy dekoracyjne do telewizora oraz akcesoria elektroniczne.

Jeżeli chodzi o wspomniane telewizory, każdy posiada wbudowany odtwarzacz CD/DVD/Blu-ray. Modele dysponujące ekranem większym niż 24 cale oferują dodatkowo możliwość podłączenia do Internetu oraz skorzystania z opcjonalnego adaptera WiFi pozwalającego na komunikacje z różnymi urządzeniami (np. smartfonem, komputem). Oczywiście całość obsługiwana jest za pomocą jednego pilota.

Ile to kosztuje obecnie? Najtańszy zestaw (24-calowy TV, niewielka meblościanka) można kupić za 1736 zł, natomiast najdroższy (telewizor 46 cali,) kosztuje 7094 zł. Możecie je porównać na poniższym zdjęciu:

IKEA UPPLEVA

IKEA UPPLEVA

Co sądzicie o tych cenach? Tanio nie jest...

Więcej informacji: IKEA