Telewizory Smart TV Samsunga sprzedają się jak ciepłe bułeczki

2 miliony sztuk - tylko trzy miesiące zajęło Samsungowi sprzedanie tylu telewizorów z najnowszej linii Smart TV, które pozwalają na korzystanie z internetu.


Samsung Smart TV

Samsung Smart TV

Myślicie, że to mało imponujący wynik? To wyobraźcie sobie, że wcześniej sprzedanie takiej samej liczby telewizorów z podświetleniem LED zajęło Samsungowi aż 8 miesięcy. Według szacunków koreańskiej firmy, codziennie sprzedaje się 22 tys. telewizorów Smart TV czyli ok. 15 sztuk na minutę.

Telewizory Samsunga - gdzie najlepiej się sprzedają?

Telewizory Samsunga najlepiej sprzedają się w Ameryce Północnej (730 tys. sztuk) i Europie (710 tys. sztuk). Z kolei w swojej rodzimej Korei Południowej Samsung sprzedał ponad 120 tys. sztuk telewizorów Smart TV.

Samsung - lider 3D, lider internetu w TV?

Samsung jest liderem sprzedaży telewizorów 3D. A teraz wygląda na to, że koreański koncern ma imponujące wyniki również w telewizorach z dostępem do internetu. To, że Smart TV sprzedają się tak dobrze, nie powinno jednak dziwić. Akurat Samsung jest jednym z tych producentów, którzy najbardziej stawiają na internet w telewizorze. To właśnie telewizory Samsunga mają najwięcej polskich treści dostępnych z poziomu telewizora. Jeżeli ktoś zamierza kupować telewizor pod katem internetu, to z pewnością osobiście mogę polecić Smart TV Samsunga.

A co Wy myślicie o Samsungu?

Źródło: Wirtualne Media