Telewizory Xiaomi staną się jeszcze tańsze. Poznajcie Redmi Smart TV

Już 17 marca 2021 roku Xiaomi zaprezentuje duże telewizory w niskich cenach. Na rynku pojawi się budżetowa seria Redmi Smart TV. Co zaoferują nadchodzące telewizory?

Xiaomi w 2020 roku rozpoczęło sprzedaż swoich telewizorów na rynku europejskim. Nad Wisłę trafiło kilka modeli, a największą popularnością cieszy się model z 55 calową matrycą 4K. Telewizory produkowane przez Xiaomi pracują pod kontrolą Androida TV (sprawdź nasz ranking tanich telewizorów z Android TV) i posiadają niezwykle atrakcyjne ceny detaliczne. Najlepiej sprzedający się model Xiaomi Mi Led TV 4S 55" kupimy za około 2000 zł.

Xiaomi Mi Led TV 4S 55"

Xiaomi Mi Led TV 4S 55"

Jeżeli to dla Ciebie nadal za dużo powinieneś zaczekać na nowe telewizory od Redmi. Już 17 marca w Indiach odbędzie się premiera nowej linii telewizorów Redmi Smart TV. Wiemy już, że będą jeszcze tańsze od swoich odpowiedników z logo Xiaomi na obudowę, ale czego możemy spodziewać się po super tanich telewizorach Redmi?

Zobacz również:

  • Masz ten model Xiaomi? Przygotuj się na nową aktualizację systemu!
  • Premiera POCO X5 Pro coraz bliżej! Czy nowy smartfon Xiaomi będzie mocniejszy niż Galaxy A54 5G?

Redmi chwali się reklamą The XL Experience, co sugeruje, że nowe telewizory zostaną wyposażone w spore matryce.

Wcześniejsz przecieki sugerują, że na rynku pojawią się dwa modele z ekranami o przekątnej 55 oraz 65 cali. Matryce otrzymają rozdzielczość 4K UHD. Będą to panele z klasycznym, 60 Hz odświeżaniem. Bardzo możliwe, że w celu cięcia kosztów zamiast Androida TV otrzymamy tańsze, autorskie rozwiązanie Xiaomi - PatchWall OS.

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze czy telewizory Redmi Smart TV trafią do Polski. Jeżeli tak się stanie możemy spodziewać się ich w okolicach drugiego kwartału 2021 roku.

Źródło: techradar.com