Telewizory z logo Apple - plotek ciąg dalszy...

Apple przygotowuje telewizory spod znaku nadgryzionego jabłka - takie przynajmniej pojawiają się przecieki. Źródłem tej informacji jest analityk rynku Gene Munster, który uważa, że koncern z Cupertino przygotowuje się do wprowadzenia na rynek telewizorów z logo Apple.


Telewizory  z logo Apple - plotek ciąg dalszy...

Telewizor Apple

Może i Steve Jobs nie jest już szefem Apple, ale koncern z Cupertino idzie pełną parą do przodu. Już wcześniej psiałem o tym, że Apple wprowadzi telewizory w 2012 roku.

Telewizor Apple pod koniec 2012 roku

Munster uważa, że Apple wprowadzi swoje telewizory do sprzedaży na przełomie 2012 i 2013 roku. Potwierdza to Stewart Alsop z Alsop Louie Ventures.

Zobacz również:

  • HBO GO - 8 porad, które każdy powinien znać
  • Mega okazje w RTV Euro AGD tylko do jutra!
  • Jest teaser "Powrotu do Hogwartu"! Premiera z okazji 20-lecia "Harry'ego Pottera"

Najpierw tablety, teraz telewizory?

Co ciekawe, Apple chciało wprowadzić tablet już w 2000 roku, ale nie mogło tego zrobić ze względu na duże koszty związane z ekranami dotykowymi w tamtym czasie. Dopiero po latach wprowadziło iPada. Ceny wyświetlaczy TV spadają, więc może wreszcie nadszedł czas na telewizory ze stajni Apple? Przecieki mówią o tym, że miałby to być 15 i 19-calowe telewizory, obsługiwane przez system iOS.

Apple będzie miało problem z dostawcami?

Apple może mieć jednak problem. Dostawcy wyświetlaczy dla Apple sami są producentami telewizorów i mogą nie chcieć robić sobie konkurencji.

Czy Apple wprowadzi swoje telewizory? Ja myślę, że tak.