Ten horror określany jest mianem "filmu przeklętego". W Polsce obejrzymy go tylko przez 3 dni

Skinamarink to jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Film z budżetem 15 tysięcy dolarów zarobił już ponad 1,5 miliona. Obejrzymy go w Polsce. Pokaz jednak tylko dla szczęśliwców.

Skinamarink

Skinamarink to horror, który swoją wielką sławę zyskał po pokazach na festiwalach horrorów. Krytycy porównują ten obraz do Paranormal Activity, które mogłoby być nakręcone przed Davida Lyncha. Film opowiada historię dwójki małych dzieci, które budzą się w swoim domu. Nie ma w nim jednak ani drzwi, ani okien, ani rodziców. Wszystko skąpane jest w mroku, zbliżenia na twarze aktorów nie występują zbyt często. Wszystko w klimacie strachu, przerażenia i przytłoczenia. Szczególnie że mówimy tutaj o historii małych dzieci.

Film po raz pierwszy został zaprezentowany na Festiwalu Filmowym Fantasia w Montrealu w lipcu 2022 roku. Widzowie tego i kolejnych pokazów byli zachwyceni, nazywając film "portalem do koszmarów z dzieciństwa" oraz "filmem przeklętym". Mówi się także, że w horrorach takie dzieło pojawia się raz na dekadę. Co więcej, trzeba zaznaczyć, że to debiut reżyserski Kyle'a Edwarda Balla. Obraz zyskał tak dużą popularność, że z budżetem rzędu 15 tysięcy dolarów, w tej chwili może pochwalić się zarobkami na poziomie 1,5 miliona zielonych. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Skinamarink.

Zobacz również:

  • Zdobądź przerażającą grę za darmo! Lepiej się pośpieszyć
  • Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

Polscy widzowie będą mieć okazję, aby obejrzeć film na dużym ekranie już od 10 lutego. Dystrybucja w naszym kraju potrwa tylko kilka dni, więc może to być niepowtarzalne doświadczenie. Obraz zostanie zaprezentowany m.in. podczas specjalnego pokazu w kinie uJazdowscy w Pałacu Ujazdowskich w Warszawie. Seanse odbędą się także w innych miastach w Polsce, np. w Poznaniu. Sieci kin włączyły ten film także do repertuaru maratonów filmowych, jakimi są Antywalentynki. Skinamarink w tej formie obejrzymy m.in. w Cinema City oraz Multikinie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: