Ten sprzęt z Lidla kupisz teraz znacznie taniej. Ostatni dzień promocji!

Poza stałym poszerzaniem oferty, niemiecka sieć sklepów ma do zaoferowania równie nieprzeciętne promocje. Już niebawem, kupisz w Lidlu niemal niezbędny sprzęt do kuchni w znacząco niższej cenie. Sprawdź, czy go potrzebujesz!

fot. PCWorld

Niezależnie od tego czy jesteś urodzonym kucharzem, czy raczej stronisz od kulinarnego szaleństwa - nowoczesne sprzęty bywają nieocenione w każdym domu. Znacząco zmniejszają problematyczność wykonywania wielu dań, skracają czas pracy, a nawet rozwijają wiele możliwości. Wśród nich znajduje się m.in. robot planetarny, którego prototyp zdobywał uznanie już w XX wieku. Aktualnie dostępne modele znacząco różnią się funkcjonalnością od poprzedników, co pozwala na jeszcze więcej radości z użytkowania, jak i wygody.

Już od 28.11 mamy okazję kupić jeden z modeli marki własnej Lidla w znacząco niższej cenie...

Zobacz również:

SILVERCREST Profesjonalny robot planetarny 1300 W z blenderem

SILVERCREST Profesjonalny robot planetarny 1300 W z blenderem

Sprzęt jest idealnym kompanem dla niemal każdego gospodarza, który podejmuje się przyrządzania posiłków i deserów. Jego główną zaletą jest oczywiście planetarny ruch, który został zaczerpnięty wprost z maszyn przemysłowych wraz z początkiem XX wieku. Ugniatanie nawet wymagających ciast staje się znacznie szybsze i prostsze (silnik pracuje przy mocy aż 1300 Watt). Urządzenie SILVERCREST umożliwia również miksowanie, a także mieszanie. Aby móc dopasować pracę do aktualnych potrzeb, robot posiada 10-stopniową regulację prędkości. Funkcja turbo może przydać się przy wyzwaniach specjalnych. Producent zadbał o pojemną misę (6,3 l), która umożliwi przyrządzenie całych partii ciasta bez konieczności dzielenia masy.

SILVERCREST Profesjonalny robot planetarny 1300 W z blenderem kielichowym

Przejdźmy do parametrów...

  • z funkcją turbo
  • duża miska do mieszania ze stali szlachetnej o pojemności 6,3 l ‒ zdejmowana do łatwego czyszczenia
  • wychylne ramię z przyciskiem odblokowującym do łatwej wymiany akcesoriów
  • z osłoną przed zachlapaniem z otworem do napełniania, szklanym pojemnikiem do mieszania, hakiem do ugniatania, trzepaczką do ubijania i mieszadłem
  • hak do ugniatania i mieszadło z powłoką Teflon® zapobiegającą przywieraniu
  • nasadka miksera z nożami ze stali szlachetnej i pokrywką z otworem do napełniania
  • ochrona przed przegrzaniem
  • instrukcja obsługi z 5 przepisami
  • akcesoria można myć w zmywarce

Tylko przez 3 dni w okresie od 28.11 - 30.11 możesz kupić go wraz ze specjalnym rabatem - zamiast 549 zł, zapłacisz 499 zł w dwóch wersjach kolorystycznych. Wszelkich szczegółów dotyczących robota planetarnego szukaj pod tym linkiem.

Może Cię zainteresować: Lidl przecenia elektronarzędzia! Taka okazja szybko się nie powtórzy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: