Tequila Games zaprasza graczy na playtesty gry Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements to największa produkcja w historii Tequila Games. Na kilka miesięcy przed premierą gry chcielibyśmy poznać opinie graczy i na ich podstawie kontynuować ulepszanie naszego produktu.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować playtesty, na które do naszego biura we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, które wypełnią krótką ankietę na stronie www.earthcoregame.com/ankieta. Kogo poszukujemy? Zarówno graczy mobilnych, komputerowych, jak i konsolowców. Fanów fantasy, science fiction, kryminałów, książek kucharskich oraz literatury klasycznej. Zaprawionych w bojach graczy planszówek, weteranów papierowych RPG-ów oraz karcianek, ale też miłośników Monopoly i Chińczyka. Zależy nam na poznaniu opinii jak najszerszego grona osób. Zdanie playtesterów będzie miało wpływ na ostateczny kształt produkcji, która trafi do milionów graczy na całym świecie.

Earthcore: Shattered Elements to cyfrowa karcianka free-to-play współtworzona przez czołowych polskich projektantów gier. Nasza produkcja zaoferuje zarówno rozbudowane tryby rozgrywki wieloosobowej, jak również kampanię fabularną dla jednego gracza, w której gracze przemierzą rozległy świat fantasy, odkryją mroczne sekrety jego mieszkańców oraz zmierzą się z potężnymi monstrami. Earthcore będzie też pierwszą tego typu produkcją umożliwiającą pełny crafting kart. Zebrane karty będzie można wykorzystać do stworzenia nowych, dużo potężniejszych, a liczba możliwych kombinacji sięgnie kilkuset tysięcy!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.earthcoregame.com/ankieta