Tequila Games zaprasza graczy na playtesty gry Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements to największa produkcja w historii Tequila Games. Na kilka miesięcy przed premierą gry chcielibyśmy poznać opinie graczy i na ich podstawie kontynuować ulepszanie naszego produktu.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować playtesty, na które do naszego biura we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, które wypełnią krótką ankietę na stronie www.earthcoregame.com/ankieta. Kogo poszukujemy? Zarówno graczy mobilnych, komputerowych, jak i konsolowców. Fanów fantasy, science fiction, kryminałów, książek kucharskich oraz literatury klasycznej. Zaprawionych w bojach graczy planszówek, weteranów papierowych RPG-ów oraz karcianek, ale też miłośników Monopoly i Chińczyka. Zależy nam na poznaniu opinii jak najszerszego grona osób. Zdanie playtesterów będzie miało wpływ na ostateczny kształt produkcji, która trafi do milionów graczy na całym świecie.

Tequila Games zaprasza graczy na playtesty gry Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements to cyfrowa karcianka free-to-play współtworzona przez czołowych polskich projektantów gier. Nasza produkcja zaoferuje zarówno rozbudowane tryby rozgrywki wieloosobowej, jak również kampanię fabularną dla jednego gracza, w której gracze przemierzą rozległy świat fantasy, odkryją mroczne sekrety jego mieszkańców oraz zmierzą się z potężnymi monstrami. Earthcore będzie też pierwszą tego typu produkcją umożliwiającą pełny crafting kart. Zebrane karty będzie można wykorzystać do stworzenia nowych, dużo potężniejszych, a liczba możliwych kombinacji sięgnie kilkuset tysięcy!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.earthcoregame.com/ankieta