Terenowy rajd

Już niebawem posiadacze konsoli Dreamcast ujrzą trzecią część Test Drive Off-Road.

Prosto z siedziby Infogrames nadeszła informacja, że programiści zabrali się za realizację kolejnego projektu. Tym razem jest to konwersja gry Test Drive Off-Road 3 na konsolę Dreamcast.

Tytuł ten należy do gatunku wyścigów samochodowych i umożliwia graczowi udział w rajdzie wozów terenowych. Do dyspozycji mamy aż jedenaście, realistycznie wyglądających tras z tak interesujących miejsc, jak pustynny Egipt, zatłoczony Nowy Jork, czy ośnieżony Tybet. Ścigać można się w ponad piętnastu maszynach, z których najbardziej okazale prezentuje się AM General Hummer, wchodzący w skład standardowego wyposażenia wojsk lądowych armii amerykańskiej. Najważniejszym atutem gry jest trójwymiarowa oprawa wizualna, na którą składa się szczegółowo dopracowane otoczenie, bogate w detale modele samochodów oraz cała gama zaawansowanych efektów graficznych. Nie najgorzej jest również z dźwiękiem oraz z rozgrywką multiplayer (dostępny tryb podzielonego ekranu dla dwóch użytkowników).

Oficjalne zapowiedzi głoszą, że posiadacze Dreamcasta zobaczą Test Drive Off-Road 3 już na początku lipca bieżącego roku.


Zobacz również