Terminator 3 w wersji na konsole

Podczas E3 Atari zdradza nieco szczegółów na temat gry Terminator 3: Rise of the Machines opartej na scenariuszu nadchodzącej trzeciej już części Terminatora.

Niestety gra zostanie wydana wyłącznie na konsole Sony PlayStation2, Microsoft Xbox, Nintendo GameCube i Game Boy Advance. Terminator 3: Rise of the Machines będzie grą akacji, w której po raz pierwszy entuzjaści elektronicznej rozgrywki, będą mogli wcielić się w postać Arnolda Schwarzeneggera.

W grze będziemy mogli podziwiać ekskluzywne przerywniki filmowe, które zostały przygotowane przez ekipę produkującą film specjalnie na potrzeby gry. Pięciominutowe filmy zostały wyreżyserowane przez Jonathana Mostowa przedstawiają Arnolda i rzucają nieco światła na historię konfliktu, w którym przyszło mu odegrać tak znaczącą rolę.

Fabuła gry będzie w dużej mierze odpowiadała historii przedstawionej w filmie, z tą jednak różnicą, że gracze w przeciwieństwie do widzów filmowych będą mogli odbywać wycieczki w czasie do wydarzeń poprzedzających historię opowiedzianą w filmie jak i tych, które po nich nastąpią. Wcielając się w Terminatora gracze będą zarówno występować w roli obrońcy (przeprogramowany Terminator z drugiej części) ludzkości jak i jej zguby (oryginalny terminator, przysłany aby unicestwić Johna Connora).


Zobacz również