Terrifier 2 - czy będzie na Netflix? Gdzie obejrzeć?

Terrifier 2 to film, który budzi ogromne emocje. Czy można go oglądać w Polsce?

Terrifier 2 (fot. Fuzz on the Lens Productions)

  • Tytuł: Terrifier 2
  • Reżyseria: Damien Leone
  • Scenariusz: Damien Leone
  • Produkcja: USA
  • Rok produkcji: 2022
  • Gatunek: Horror, gore
  • Obsada: Lauren LaVera, Elliott Fullham, Sarah Voigt, Kayley Hyman, Casey Hartnett, David Howard Thornton

Terrifier 2 to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier ostatnich dni. Mowa tutaj nie tylko o samym filmie, ale także o kontrowersjach jakie za sobą niesie. Pojawia się mnóstwo przypadków oraz relacji osób, które ostrzegają innych przed seansem. Zdarzały się przypadki wymiotów i omdleń na salach kinowych. Nie są to odosobnione przypadki, a tego typu relacji pojawia się co raz więcej.

O co tyle szumu? Terrifier 2 to sequel filmu z 2016 roku. Maniakalny klaun zabójca o pseudonimie Art the Clown powraca w noc Halloween, aby prześladować nastolatkę oraz jej młodszego brata. Sam opis nie wydaje się być nazbyt oryginalny, jednak recenzenci mówią wprost, że jest to część zdecydowanie lepsza i przede wszystkim krwawsza niż pierwsza odsłona. Można śmiało powiedzieć, że jest to pełnokrwiste gore, które rzeczywiście wrażliwym osobom może nie przypaść do gustu. Jeśli jednak znajdujesz się w tej drugiej grupie i chcesz zobaczyć Terrifier 2, to zapewne zastanawiasz się, gdzie film można obejrzeć.

Zobacz również:

  • Terrifier 2 - jesteś na tyle odważny, żeby obejrzeć w kinie? Sprawdź, kiedy premiera

Terrifier 2 - gdzie obejrzeć w Polsce

Film przez długi czas nie był oficjalnie dostępny w Polsce. Co więcej, polscy dystrybutorzy początkowo nie byli zbytnio zainteresowani puszczaniem filmu w naszych rodzimych kinach. Zmieniło się to jednak na fali popularności horroru. Terriier 2 możemy oglądać m.in. w największych sieciach kin, takich jak Cinema City, Helios czy Multikino.

Terrifier 2 - gdzie obejrzeć online

Netflix ani żaden inny serwis streamingowy nie ma w swojej ofercie filmu Terrifier 2. Miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni i na Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video lub np. Disney Plus będziemy mogli poznać opowieść o morderczym klaunie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: