Terrifier 2 - jesteś na tyle odważny, żeby obejrzeć w kinie? Sprawdź, kiedy premiera

Terrifier 2 to jeden z tych filmów, wokół których krótko po premierze narosła legenda. Już wkrótce sami będziemy się mogli o tym przekonać.

Terrifier 2 (fot. Fuzz on the Lens Productions)

Terrifier 2 to jeden z tych filmów, które zdecydowanie nie są przeznaczone dla każdego odbiorcy. Zacznijmy jednak od początku. Pierwsza część powstała w 2016 i cieszyła się bardzo dobrym przyjęciem wśród widzów. Jest to ten rodzaj horroru, którego próżno szukać w sieciach kinowych i serwisach VOD. Surowy, krwawy i nie silący się na zbytnią poprawność.

Druga część po premierze w USA szturmem wdarła się do mainstreamu. Krótko po debiucie zyski z dystrybucji znacząco przewyższyły budżet, jaki został preznaczony na produkcję. Na pewno miały na to wpływ rewelacje ludzi, którzy w mediach społecznościowych udostępniali relacje mówiące o przypadkach wymiotów, omdleń i konieczności interwencji służb medycznych w salach kinowych.

Zobacz również:

  • Terrifier 2 - czy będzie na Netflix? Gdzie obejrzeć?
  • Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

Zainteresowanie filmem stało tak duże, że nawet Polska, która początkowo nie planowała dystrybucji filmu w naszym kraju, zdecydowała się na premierę jeszcze w tym roku.

Terrifier 2 Masakra w święta będzie dostępny w polskich kinach od 23 grudnia tego roku. Film będziemy mogli oglądać m.in. w największych sieciach kinowych w naszym kraju, takich jak Cinema City czy Multikino.

Akcja Terrifier 2 ponownie rozegra się w noc halloween. Maniakalny zabójca w stroju klauna tym razem na swoją ofiarę upatrzył sobie Siennę oraz jej przyjaciół. Czy Art the Clown pokaże swoją prawdziwą twarz i dowiemy się, kim jest zabójca?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: