Test Drive Unlimited 2 - nadchodzi darmowy DLC

Fani Test Drive Unlimited 2 już niedługo doczekają się pierwszego DLC. Graczy ucieszy zapewne wiadomość, że pakiet będzie zupełnie darmowy i wprowadzi m.in. dwa ciekawe tryby gry.

Test Drive Unlimited 2 już wkrótce doczeka się pakietu DLC o nazwie "The Exploration Pack". Jak poinformowała firma Atari, dodatek ma być całkowicie darmowy (co obecnie zdarza się dość rzadko - zapraszamy do artykułu "5 najbardziej absurdalnych pakietów DLC").

Wraz z instalacją "The Exploration Pack" gracze otrzymają możliwość sprzedawania samochodów wygranych w wyścigach. Co więcej, dodane zostaną także dwa nowe typy misji (Extreme Convoy oraz Timed Convoy), 20 map, a także dwa samochody (Lancia Stratos wersja Rallye i Dodge Charger).

Zobacz również:

  • Roboty tańczące do K-popu - to nie jest zwykły widok
  • Recenzja: WoW patch 9.1 – Czy "Okowy dominacji" to najlepszy moment na powrót do gry? [Recenzja]

Twórcy Test Drive Unlimited 2 nie zapomnieli też o rozmieszczeniu na mapach sklepów z rowerami i ubraniami oraz domów aukcyjnych. Te niestety na razie nie działają. Producent zapowiada, że zostaną uruchomione wraz z kolejnym uaktualnieniem.

Pełna lista zmian jakie zostaną wprowadzone w Test Drive Unlimited 2: The Exploration Pack znajduje się na oficjalnej stronie producenta. Póki co, nie jest znana dokładna data premiery tego DLC. Komunikat Atari wskazuje jedynie, że ma to nastąpić już niebawem.