Test Drive Unlimited 2 - nadchodzi darmowy DLC

Fani Test Drive Unlimited 2 już niedługo doczekają się pierwszego DLC. Graczy ucieszy zapewne wiadomość, że pakiet będzie zupełnie darmowy i wprowadzi m.in. dwa ciekawe tryby gry.

Test Drive Unlimited 2 już wkrótce doczeka się pakietu DLC o nazwie "The Exploration Pack". Jak poinformowała firma Atari, dodatek ma być całkowicie darmowy (co obecnie zdarza się dość rzadko - zapraszamy do artykułu "5 najbardziej absurdalnych pakietów DLC").

Wraz z instalacją "The Exploration Pack" gracze otrzymają możliwość sprzedawania samochodów wygranych w wyścigach. Co więcej, dodane zostaną także dwa nowe typy misji (Extreme Convoy oraz Timed Convoy), 20 map, a także dwa samochody (Lancia Stratos wersja Rallye i Dodge Charger).

Twórcy Test Drive Unlimited 2 nie zapomnieli też o rozmieszczeniu na mapach sklepów z rowerami i ubraniami oraz domów aukcyjnych. Te niestety na razie nie działają. Producent zapowiada, że zostaną uruchomione wraz z kolejnym uaktualnieniem.

Pełna lista zmian jakie zostaną wprowadzone w Test Drive Unlimited 2: The Exploration Pack znajduje się na oficjalnej stronie producenta. Póki co, nie jest znana dokładna data premiery tego DLC. Komunikat Atari wskazuje jedynie, że ma to nastąpić już niebawem.


Zobacz również