Test Drive Unlimited jednak 6 kwietnia

Kolejne przesunięcie premiery Test Drive Unlimited. Na szczęście, tym razem na korzyść graczy. CD Projekt ogłosił właśnie, że tytuł w polskiej wersji językowej ukaże się na rynku dokładnie 6 kwietnia (piątek). Jest to termin ostateczny i niepodważalny. Dobrze, bo na wieść o kolejnym poślizgu niektórzy gracze mogliby dostać ataku szału...

Test Drive Unlimited jednak 6 kwietnia

Polska premiera Test Drive Unlimited wzbudza mnóstwo emocji. Tytuł powinien już od dawna gościć na naszych półkach sklepowych. Niestety, z różnych powodów tak nie jest. Ostatnia informacja od dystrybutora, firmy CD Projekt, wskazywała, że gra pojawi się dopiero w połowie kwietnia.

Na szczęście CDP udało się zmobilizować wszystkie siły i ostatecznie trochę skrócić czas oczekiwania na TDU. W efekcie, gra trafi na rynek już za tydzień, 6 kwietnia 2007. Termin jest ostateczny. Cena wyniesie 99,90 złotych.

Przypomnijmy, że TDU to pierwsza na świecie gra wyścigowa MMO. Autorzy przygotowali dla graczy ponad 1600 km szczegółowo odwzorowanych dróg rodem z hawajskich wysp Oahu, 125 modeli samochodów (w tym takie perełki jak Ferrari Enzo, Lamborghini Murcielago, Jaguar XKR czy Ducati Monster) i wiele innych możliwości.

Wideotest trybu dla pojedynczego gracza znajdziecie w jednym z odcinków GS Games Show, pod tym adresem.