Test iPhone'a 3G - tortury wytrzymałościowe

Wiele osób marzy aby mieć nowego iPhone'a 3G. Prawdopodobnie większość, aby go nie zniszczyć będzie troskliwie owijać go w folię bąbelkową czy w poduszki. Nasi koledzy sprawdzili ile jest w stanie wytrzymać nowe dziecko Apple.

Telefon komórkowy najbardziej narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Najczęciej będą to zarysowania wynikające z noszenia go w kieszeni. Często razem z monetami lub kluczami od domu czy samochodu. To był pierwszy punkt tortur.

Bywa również, że korzystając z telefonu przy jedzeniu ... wymsknie nam się on prosto do talerza - naprzykład pełnego płatków i mleka. Nie chcemy ubrudzić rąk więc telefon musi poczekać kilka sekund aż podejmiemy ryzyko zanurzenia dłoni w źródle wapna i białka produkowanego przez krówkę. iPhone 3G korzysta z antyzmarszczkowej kąpieli w mleku i cierpliwie czeka na wyjęcie.

Aby to czarne cacko nie kleiło się w rękach i nie miało białych plam po niedawnej kąpieli powinniśmy go porządnie umyć. Najlepiej mydłem i dużą ilością wody. Wreszcie po pożywnym śniadaniu i porannej toalecie czyściutcy jak łza możemy wraz z naszym komórkowym przyjacielem wybrać się na spacer.

Aktywnym ludziom często zdarza się rozmawiać podczas ruchu na świeżym powietrzu. Niestety właśnie tam cały świat ma do nas najwięcej pilnych spraw i wydzwania pokaźna grupa osób. W wielu przypadkach jedziemy właśnie rowerem lub spieszymy się do pracy lub na zakupy. W pośpiechu są także inni użytkownicy chodnika. Najczęściej oni również pędzą gdzieś we własnym kierunku i nie zwracają uwagi na to, jaki śliczny i popularny telefon dzierżymy w dłoni. Któryś z przechodniów napewno nas potrąci i telefon wypadnie nam z ręki. Gdy go podniesiemy aby ocenić uszkodzenia kolejny baran uderzy nas wytrącając go ponownie. Po kilku takich zdarzeniach napewno trafi się jakiś motocyklista, który omijając korki będzie akurat jechał po chodniku i nieopatrznie przejedzie po naszym nowiuśkim telefonie.

Jeśli trudno Wam wyobrazić sobie taką ilość nieszczęść w tak krótkim czasie obejrzyjcie wideo będące skrótem z takiego feralnego dnia. Film w wersji oryginalnej (anglojęzycznej).